Barszczewska WARSZAWA

1 800 000 PLN

Luksusowy Apartament na Żoliborzu

Luksusowy Apartament na Żoliborzu

Luksusowy apartament z przepięknym widokiem na panoramę Warszawy. Cztero pokojowe mieszkanie wykończone bardzo gustownie znajduje się w budynku o podwyższonym standardzie. W inwestycji znajdują sie jedynie 43 apartamenty. Na każdym piętrze zaprojektowano maksymalnie 4 mieszkania, ale jedynie dwa dostępne z jednego holu. Mieszkanie posiada klimatyzację centralną. Mieszkanie posiada dwie możliwości aranżacji. Praktycznie nowa kuchnia – remont dwa lata temu (min. ekskluzywne AGD firmy Kuppersbusch, oraz aksamitne szafki)

Lokalizacja:

Budynek usytuowany w bardzo malowniczej żoliborskiej lokalizacji – tuż przy samej Kępie Potockiej. Kępa Potocka to 18-hektarowy obszar zieleni i teren rekreacyjno-wypoczynkowy. To również bardzo dużo zieleni, park o tej samej nazwie, gdzie znajdują się trasy rowerowe, oraz biegowe, place zabaw dla dzieci, kanał wodny – idealny na wycieczki kajakowe. Jest to świetne miejsce do spędzania wolnego czasu z rodziną po pracy. Jest to doskonała lokalizacja pod kątem komunikacyjnym – bardzo łatwy wyjazd z Warszawy w każdym kierunku w szczególności do Bulwarów Wiślanych, Centrum, Mokotowa, Wilanowa (w pobliżu znajduje się Wisłostrada i trasa Toruńska)

W bardzo bliskiej odległości od budynku (200 metrów) znajdują się: basen, lodowisko, kort, bieżnia, a do stadniny koni można dojechać w 3 minuty. Żoliborz to najmniejsza dzielnica Warszawy – 8,3 km² powierzchni i zamieszkuje ją niespełna 50 tys. mieszkańców. Jest to też jedna z najbardziej zielonych dzielnic miasta, z największą powierzchnią parków przypadających na 1 mieszkańca oraz dogodnie skomunikowana z innymi dzielnicami. Droga do metra zajmuje ok. 15 minut, obok budynku znajduje się przystanek autobusowy.

Inwestycja Barszczewska 6:

Apartamentowiec Barszczewska 6 to budynek o podwyższonym standardzie. Części wspólne w budynku (klatki schodowe, oraz garaże) zostały wykończone w bardzo wysokim standardzie. W inwestycji znajdują sie jedynie 43 apartamenty. Wejście do budynku wita nas dyskretną fontanną, oraz sofą dla gości. Budynek posiada całodobową ochronę i monitoring, do budynku można dostać się tylko za pomocą karty kontroli dostępu.

Standard wykończenia:

Wysoki standard wykończenia pomieszczeń, istnieje możliwość zakupu mieszkania z meblami. Mieszkanie posiada dwie możliwości aranżacji, które przedstawiamy na załączonych rzutach technicznych. Rozkład pomieszczeń:

Salon z jadalnią i kuchnią – 35,8 m2
Spiżarnia – 3,14 m2
Gabinet / Pokój dla dziecka – 13,4 m2
Garderoba / Gabinet – 6,1 m2
Sypialnia – 31,5 m2
Łazienka – 7,4 m2
Łazienka gościnna – 3,0 m2

Kto może tu zamieszkać?

Mieszkanie jest doskonała dla pary bez dzieci, planującej dziecko, bądź z jednym dzieckiem, oraz dla singla oczekującego wyższego standardu wykończenia budynku, jak i samych wnętrz. Budynek mieszkalny położony jest w sercu dzielnicy, więc spełnia oczekiwania dostępu do kultury, restauracji, bliskości centrum i miejsc pozwalających uprawiać sporty. Doskonałe – klimatyczne miejsce do życia.

Dodatkowe informacje:

Do nieruchomości przynależy miejsce w garażu podziemnym płatne dodatkowo 50.000 złotych. Do mieszkania przynależy dodatkowo spiżarnia znajdująca się na tej samej kondygnacji co lokal.

Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania! Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Zadzwońcie do nas koniecznie!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

LUKSUSOWE APARTAMENTY NA SPRZEDAŻ WARSZAWA
AGENCJA NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA ŻOLIBORZ
NIERUCHOMOŚCI PREMIUM WARSZAWA
LUKSUSOWE MIESZKANIA WARSZAWA
MAŁYCHA NIERUCHOMOŚCI PREMIUM

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Królowej Aldony 6/3 03-928 Warszawa
Telefon: 668 436 366
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Charakterystyka nieruchomości
  • Apartment
  • 2 łóżko
  • 2 łazienka
  • 4 pokoje
  • Built 2010
  • Powierzchnia użytkowa 118 m²
  • 2 Toaleta