Gruzińska WARSZAWA

Rezerwacja

Perła Starej Saskiej Kępy

Perła Starej Saskiej Kępy

Przestronny apartament znajdujący się w kameralnej Willi Miejskiej z 1996 roku (tylko 6 mieszkań) położonym wśród niskiej zabudowy Willowej w samym sercu najbardziej prestiżowej części Starej Saskiej Kępy. Apartament ma rozkład na 3 strony świata, z wydzieloną częścią dzienną składającą się z dużego salonu połączonego z jadalnią oraz kuchnią oraz części nocnej, w której skład wchodzą 4 oddzielne pokoje. Apartament zapewnia poczucie prywatności – nie ma efektu bliskiej zabudowy sąsiedzkiej, a przede wszystkim położenie wśród zieleni, jednokierunkowych, cichych uliczek oraz ambasad daje temu miejscu prawdziwy klimat mieszkania w miejscu potocznie zwanym Miasto Ogród.

Lokalizacja:

Budynek usytuowany jest w kameralnej części Starej Saskiej Kępy. Znajduje się tu niska zabudowa kamienic oraz Willi Miejskich. Idealne miejsce dla osób ceniących komfortowy dojazd do centrum Warszawy oraz tych, którzy chcą znaleźć równowagę pomiędzy odczuwalnym tempem życia stolicy, a wewnętrzną harmonią dzięki bliskości terenów zielonych. W odległości 200m znajduje się serce Saskiej Kępy – ulica Francuska z dostępem do restauracji: Biała, Tratoria Ruccola, Dom Polski i inne. W tym samym miejscu znajdują się przedszkola – min. Akademia Sztuk Dziecięcych, oraz szkoły: Francuska, Społeczna przy Paryskiej, Trampoline, oraz szkoły państwowe. W okolicy pełna infrastruktura usługowa niezbędna do codziennego życia oraz jeden z najpiękniejszych parków w Europie oddalony o 500m Park Skaryszewski.

Inwestycja:

Apartament przy ul. Gruzińskiej 4 to jedna z niewielu inwestycji w tej części Saskiej Kępy, która oferuje miejsce w garażu podziemnym oraz windę, która została dobudowana przez jednego z właścicieli lokalu w tej inwestycji. Części wspólne wykończone w wysokim standardzie – oryginalny włoski marmur. Możliwość korzystania również z miejsca parkingowego na terenie willi.

Standard wykończenia:

Prezentowany apartament to prawdziwe mieszkanie z duszą. Ogromny salon połączony z kuchnią (64 mkw) daje poczucie przestrzeni, jest idealny do przyjmowania gości. Siedząc przy stole w jadalni mamy wrażenie totalnej kameralności, z okien widać starodrzew oraz niską zabudowę Willową. Apartament został wykończony swego czasu w bardzo wysokim standardzie, nie mniej jednak piętno czasu dało siebie odczuć i mieszkanie wymaga remontu. Parkiet wystarczy wycyklinować, a całą reszta można dostosować według własnych potrzeb, ponieważ większość ścian to ściany działowe dające potencjalnemu nabywcy ogromne możliwości aranżacyjne.

Rozkład pomieszczeń:
Salon z jadalnią i kuchnią – 64 mkw
Gabinet / Pokój dla dziecka – 15,5 mkw
Sypialnia 1 – 18 mkw
Sypialnia 2 – 20 mkw
Sypialnia 3 – 21 mkw
Toaleta dla gości – 1,5 mkw
Łazienka 1 – 9,5 mkw
Łazienka 2 – 5,5mkw
Hall – 18mkw

Kto może tu zamieszkać?

Mieszkanie jest doskonałe dla rodzin, 2+1 bądź 2+2. Willa Miejska położona jest w sercu dzielnicy, więc spełnia oczekiwania dostępu do kultury, restauracji, bliskości centrum i miejsc pozwalających uprawiać sporty. Doskonałe – klimatyczne miejsce do życia.

Dodatkowe informacje:

Do nieruchomości przynależy miejsce w garażu podziemnym płatne dodatkowo 50.000 złotych oraz piwnica 42 mkw – 20.000 złotych.

Gorąco polecam i zapraszam do oglądania! W naszej ofercie znajdziecie Państwo tylko luksusowe nieruchomości, luksusowe mieszkania, luksusowe apartamenty, oraz nieruchomości Premium.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Królowej Aldony 6/3 03-928 Warszawa
Telefon: 668 436 366
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Charakterystyka nieruchomości
  • Apartment
  • 4 łóżko
  • 2 łazienka
  • 5 pokoje
  • Built 1997
  • Powierzchnia użytkowa 169 m²
  • 2 Toaleta