KONSTANCIN-JEZIORNA

2 450 000 PLN

Wysoki Standard / Nowy Dom

Wysoki Standard / Nowy Dom

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom w nowoczesnej aranżacji, oraz wysokim standardzie wykończenia wnętrz. Jest to unikalna propozycja dla osób poszukujących nowych domów. Nieruchomość wyróżnia się przeszkleniami okiennymi otwierającymi wnętrze na ogród i tarasy, oraz rozwiązaniami technicznymi.

Dom:

Piękna architektonicznie nieruchomość położona na prostokątnej działce. Dom wykonany został w technologii tradycyjnej, niepodpiwniczony. Jego położenie na działce sprawia, że można na tyłach domu wybudować basen, oraz zorganizować dodatkowo przestrzeń dla zieleni, oraz ogródka, bądź miejsca dla zabawy dla dzieci.

Aranżacja wnętrza:

Nowoczesna aranżacja domu to połączenie naturalnych elementów jak kamień i drewno w odcieniach bieli, szarości z elementami szkła. W całym domu położona jest dębowa podłoga najwyższej klasy drewna ułożona we wzór prostej deski. W kuchni znajdują się sprzęty AGD najwyższej klasy uznanych marek. W wnętrzu zastosowano nowoczesne dodatki jak lamele drewniane, czy obicia ścian z forniru, przez co został ukształtowany charakter nieruchomości.

Parter:

Salon – 45 mkw
Kuchnia połączona z Jadalnią – 23 mkw
Brudna kuchnia – 11 mkw
Pokój gościnny / Gabinet – 15 mkw
Master Bedroom – Sypialnia 15 mkw plus Łazienka 5 mkw i Garderoba 3 mkw
Toaleta gościnna – 3 mkw
Garderoba – 5 mkw
Pralnia – 10 mkw
Garaż na 2 samochody (możliwość zaparkowania 2 przed wjazdem do domu)

Piętro:

Sypialnia 1 – 17 mkw
Sypialnia 2 – 17 mkw
Łazienka – 8 mkw

Dla kogo przeznaczona jest nieruchomość:

Jest to idealna propozycja dla pary, lub pary z dzieckiem / dwójką dzieci. To dom zaprojektowany ze smakiem i z dbałością o najdrobniejszy szczegół.

Lokalizacja:

Nieruchomość znajduje się jedynie 1,4 km od słynnego Uzdrowiska w Konstancinie, Parku Zdrojowego, obiektu sportowo- rekreacyjnego jak i Tężni Solankowej. W pobliżu znajduje się zabudowa jednorodzinna-rezydencjonalna oraz pełna infrastruktura miejska tj.sklepy użytku codziennego: pralnia, piekarnia, restauracje, kawiarnie. W odległości kilku minut jazdy samochodem znajdują się przedszkola, szkoły, w tym międzynarodowe min. International American School. W okolicy są wspaniałe lasy Chojnowskie. Bardzo dobre połączenie z Wilanowem i Ursynowem, to niewątpliwy atut tej nieruchomości.

Dodatkowe atuty:

To, co podkreśla wyjątkowość tej nieruchomości to: kameralny charakter okolicy. Otoczenie miasta tworzą rezerwaty przyrody: Olszyna Łyczyńska, Łęgi Oborskie, Skarpa Oborska, Wyspy Zawadowskie i Świderskie oraz Chojnowski Park Krajobrazowy. Tak unikatowe położenie czyni tę nieruchomość idealną do zamieszkania.

Kwestie techniczne:

Jest to nowy kilkumiesięczny dom. Nieruchomość posiada nowoczesne rozwiązania takie jak:

– Rekuperacja, która zapewni cyrkulację powietrza
– Pompa ciepła, która obniży Twoje rachunki za prąd i ogrzewanie
– Alarm, oraz Monitoring który zapewni ochronę

Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania!
Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksy Cywilnego.

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Królowej Aldony 6/3 03-928 Warszawa
Telefon: 668 436 366
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Charakterystyka nieruchomości
  • Dom
  • 2 łazienka
  • 5 pokoje
  • Built 2020
  • Powierzchnia użytkowa 244 m²
  • Toaleta