Piaseczyńska WARSZAWA

Rezerwacja

Luksusowe 2 pokojowe mieszkanie, 3 m wysokości

Luksusowe 2 pokojowe mieszkanie, 3 m wysokości

Mieszkanie 2 pokojowe w Apartamentowcu na Mokotowie. Możliwość zakupu bezpośrednio od dewelopera, brak PCC!! Zakończenie budowy czerwiec 2019 r. Mieszkanie, znajduje się na 2 piętrze, posiada przestronną loggie (13,49m2) wyłożoną włoską ceramiką. Budynek posiada 24h concierge. Mieszkanie 2A

Lokalizacja:

Kameralny apartamentowiec (tylko 32 mieszkania) w bliskiej odległości od Parku Arkadia i Parku Morskie Oko. Nova Dolna to inwestycja zlokalizowana na warszawskim Mokotowie przy ulicy Piaseczyńskiej 51. Budynek o modernistycznej formie, w którym zadbano o funkcjonalność zarówno przestrzeni wspólnej jak i zaprojektowanego rozkładu lokali. Sam standard wykończenia obszarów wspólnych przy wykorzystaniu naturalnego kamienia oraz wysokiej jakości ceramiki budowlanej, będzie odwoływał się do prestiżu inwestycji przy zachowaniu wszelkich walorów użytkowych.

Standard wykończenia:

Mieszkanie jest znakomicie doświetlone, ponieważ każde z pomieszczeń ma wysokość 3 metrów i na całej tej wysokości osadzone są duże aluminiowe panoramiczne okna w systemie HS. Na wyposażeniu mieszkania jest klimatyzacja oraz grzejniki kanałowe.

Rozkład pomieszczeń:

Funkcjonalny układ pomieszczeń – przestronna część dzienna z aneksem kuchennym (30m2), łazienka (4,87m2); ustawna sypialnia (11,94m2).

Dodatkowe informacje:

Istnieje możliwość dokupienia miejsca parkingowe w garażu podziemnym.

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Królowej Aldony 6/3 03-928 Warszawa
Telefon: 668 436 366
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Charakterystyka nieruchomości
  • Apartment
  • 1 łóżko
  • 1 łazienka
  • 2 pokoje
  • Built 2019
  • Powierzchnia użytkowa 48 m²
  • Toaleta