kupię mieszkanie

Kupię Mieszkanie czyli House Hunting

Szukasz mieszkania na rynku Premium? Kupię mieszkanie wspólnie z Tobą - znajdziemy dla Ciebie wymarzoną nieruchomość.

Kiedy myślisz „kupię mieszkanie” myślisz „house hunting”. Jest to usługa poszukiwania nieruchomości na zlecenie. Bardzo często wykorzystywana przez klientów, szczególnie dziś, kiedy wszyscy jesteśmy zapracowani i skoncentrowani na rodzinie, dzieciach, oczekiwaniach szefa, karierze zawodowej, pasjach i ciągle przekładanych planach. Brzmi znajomo?

Kupię mieszkanie z agentem nieruchomości. Na czym polega taka usługa?

Z nami jest prościej i bezpieczniej. Wytłumaczę to na podstawie mojego doświadczenia we współpracy z klientami. Zazwyczaj podczas spotkania z klientami dotyczącego ustalenia warunków dla sprzedaży ich nieruchomości jesteśmy również proszeni, aby jednocześnie zająć się wyszukaniem nowego mieszkania. Rozmawiamy wtedy o metrażu, lokalizacji, cenie, rozkładzie pokoi, stylu wykończenia itd. Współpracując z innymi agencjami posiadamy oferty z całego rynku. Dlatego jesteśmy w stanie skutecznie spełnić oczekiwania naszych klientów.

Dlaczego osobiście nie możesz znaleźć wymarzonego mieszkania?

Ależ możesz. Zadaj sobie jednak pytanie. Czy znasz doskonale lokalny rynek nieruchomości? Czy wiesz, które kamienice, bądź apartamentowce trzymają cenę, z których ludzie uciekają. Dlaczego pod danym adresem warto kupić mieszkanie, a kilka adresów dalej już nie? Czy masz czas, żeby przejrzeć sto ofert i zrobić selekcję do piętnastu, które następnie warto obejrzeć. Idźmy dalej. Jak negocjować, żeby wynegocjować dobre warunki cenowe, jak i warunki zakupu? Mam na myśli terminy, dodatki w postaci mebli itd. Jeśli chcesz dodatkowo finansować mieszkanie, jak sprawdzić zdolność kredytową, proces, jak załatwić negocjowane warunki w banku? Myślisz „kupię mieszkanie” i co dalej? No i oczywiście jak sprawdzić dokumenty nieruchomości, oraz jej historię, bo przecież każda nieruchomość ma swoją historię. Co powie w tym czasie Twoja rodzina, Twój szef, Twoje pasje? Czy będą zadowoleni, kiedy poświęcisz im mniej czasu przez czasem kilka, czasem kilkanaście tygodni?

Zdeleguj swój problem na mnie! Kupię mieszkanie wspólnie z Tobą.

Wiele lat pracowałem w korpo, doszedłem nawet do pozycji szefa wsparcia sprzedaży i dyr. regionalnego w kilku bankach, słowo "zdeleguj" było w tamtym czasie jednym z moich ulubionych. Dziś pracuję na zlecenie moich klientów w segmencie nieruchomości wyższych i Premium. W praktyce kupię mieszkanie wspólnie z Tobą, ponieważ będziemy tak bardzo zaangażowani w znalezienie wymarzonej dla Ciebie nieruchomości. Mogę więc powiedzieć, że weźmiemy na siebie Twój problem w znalezieniu nowego świetnego mieszkania. Na moje doświadczenie pracowałem piętnaście lat i pewnie dziś jestem ekspertem w swojej dziedzinie, tak samo jak Ty w swojej branży. Mój czas poświęcam jednak na rzeczy, na które Ty zwyczajnie nie masz czasu, a jeśli masz wątpliwości przeczytaj ponownie akapit wyżej. To co, do zobaczenia?

Najczęściej zadawane pytania

Kliknij w tytuł, by poznać jego dokładną zawartość

To zależy. Jeśli reprezentujemy Cię zarówno w opcji sprzedaży apartamentu, jaki i jednocześnie szukamy nowego mieszkania dla Ciebie wtedy kosztuje to 2% brutto (razem z VAT) Jeśli tylko szukamy dla Ciebie nieruchomości, wtedy kosztuje to 2% + VAT. Zawsze wysokość wynagrodzenia liczymy od ceny nieruchomości, którą zakupisz we współpracy ze nami. W przypadku najmu nieruchomości stawka jest stała. Jest to wysokość jednomiesięcznego czynszu powiększonego o podatek VAT.
Tak, możesz na nas liczyć w tej kwestii, pomagam przy przygotowaniu umowy przedwstępnej, jak i ostatecznej we współpracy z notariuszem. Sprawdzamy też akt nabycia Zbywcy nieruchomości, oraz dokumenty towarzyszące zakupowi.
Jasne, to jest tak zwana oczywista oczywistość. Negocjujemy zarówno cenę mieszkania, jak i warunki zakupu. Prowadzimy mediacje przy zakupie. Wszystko o co nie chcesz zapytać, bądź nie możesz powiedzieć oficjalnie przejdzie bez problemu przeze nas.
Wyszukujemy nieruchomości i podsyłamy Ci do akceptacji krótkie prezentacje. Nie mamy nic przeciwko, jeśli i Ty jednocześnie będziesz to robić – niektórzy klienci delegują to zadanie kompletnie na nas, niektórzy chcą pracować wspólnie ze nami. Następnie umawiamy jak najwięcej wizyt i nie pozostaje nam nic innego jak wspólne oglądanie.
To zależy głównie od Ciebie. Zazwyczaj w przeciągu od miesiąca do dwóch znajdziemy wymarzone przez Ciebie mieszkanie, lub dom.

Zbuduj z nami portfel nieruchomości inwestycyjnych – 10% ROE