Polska
OTWOCK

SPRZEDAŻ

275 000 PLN
132.72 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 2072 m²
Numer oferty: 27/7447/OGS

Opis nieruchomości

Działka w Otwocku

Na sprzedaż działka w świetnej lokalizacji o powierzchni ponad 2000 mkw. Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy sprzedaży.

Lokalizacja:

Otwock położony jest w centrum województwa mazowieckiego, od północy graniczy z Józefowem, a od wschodu z gminą Wiązowna. Od stolicy Polski miasto dzieli odległość 25 km. Jest to doskonała lokalizacja dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój małego miasta, ale chcą mieć dostęp do wszelkich wielkomiejskich udogodnień (średni czas dojazdu do Warszawy w zależności od natężenia ruchu to: 20-45 min)

Nieruchomość:

Działka położona przy ulicy Ojca Rafała Kalinowskiego o powierzchni całkowitej 2072 mkw. Czoło od strony drogi, to działka leśna 1579 mkw, natomiast tylna jej część jest działką z planem zagospodarowania na zabudowę jednorodzinną 493 mkw. Na terenie działki znajduje się ruina domu jednorodzinnego o powietrzni 70 mkw, który przeznaczony jest do rozbiórki – można jednak wykorzystać fundamenty tego domu do wybudowania nowej nieruchomości (w znacznym stopniu usprawni to budowę domu).
Działka położona jest na terenach leśnych w niedaleko rezerwatu Mszar Pogorzelski. Graniczy z innymi działkami zabudowanymi, co daje poczucie bezpieczeństwa, jednak sąsiednie zabudowania są na tyle daleko, że miejsce nie traci charakteru dyskrecji i intymności. 

Miejsce jest bardzo dobrze skomunikowane zarówno z centrum Otwocka, jak i z Warszawą:
3 min samochodem i 19 min spacerem zajmie dojście do stacji Otwock Śródborów. Potrzeba 7 minut na dojazd do drogi ekspresowej S17, dzięki której dotrzemy do każdej dzielnicy Warszawy, innej trasy wylotowej, oraz na lotnisko.

Dla kogo:

Miejsce idealne dla kogoś, kto chce wybudować dom od podstaw, według własnego pomysłu i uznania. Osoby, która ceni sobie bliskość natury, ciszę i spokój lasu, ale chce mieć swobodny dostęp do wszystkich udogodnień wielkiego miasta, zarówno pod względem zawodowym, jak i prywatnym. Jest to również idealne miejsce dla osoby, która chce wybudować swój “second home” w bliskiej odległości od Warszawy, gdzie będzie mogła odpocząć, zebrać myśli, pomedytować w dogodnym dla siebie czasie. 

***
Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania!
Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Katowicka 4 lokal 7 i lokal 8 (03-932) Warszawa
Telefon: 22 616 25 35
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium