Polska
KLUSEK

SPRZEDAŻ

155 000 PLN
155.00 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 1000 m²
Numer oferty: 39/7447/OGS

Opis nieruchomości

Działka budowlana pod Serockiem, 1000m Klusek

Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni :   1001  m2  /  1002  m2
Działki w spokojnej okolicy, w niedalekim sąsiedztwie domów jednorodzinnych oraz lasu. Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy sprzedaży.

Lokalizacja

Klusek to dobrze skomunikowana miejscowość, pozwalająca na sprawny dojazd do serca Warszawy, jak i do innych kluczowych punktów w okolicy takich jak Serock oraz Zegrze. Miejsce idealne dla osób szczególnie cieszących się na możliwość uprawiania sportów wodnych. Ponadto znajdziesz tu przede wszystkim spokój i ciszę.
W odległości 10 min autem znajduje się przystanek SKM linii S4 Zegrze Południowe, która dowiezie do Warszawy Gdańskiej gdzie można się przesiąść w Metro Dworzec Gdański. Tuż obok działek przystanek autobusowy skąd bezpośrednio dojedziemy do stacji: Warszawa Żerań FSO/Warszawa Zachodnia.

Opis nieruchomości

Działki o numerach ewidencyjnych 28/30 oraz 28/31 położone są w obrębie 0011. Przybliżone wymiary: 24x42m.
Podstawowe przeznaczenie działki: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca. Dojazd do działek – droga gminna asfaltowa. Wydane pozwolenie na budowę domu według projektu: Dom w Renklodach 2 – Archon. Projekty domów opłacone i są dla Państwa dostępne w cenie działki.

Wysokość zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej – 1,5  kondygnacji nadziemnej (do 3,5m) , wysokość głównej kalenicy dachu do 8,0m. Wskaźnik powierzchni zabudowy – 20%.
Media: woda w drodze, wydane warunki na przyłącze prądu.

Dla kogo

To wyjątkowa okazja dla każdego kto pragnie wybudować swój dom w otoczeniu lasów, rzeki Klusówka oraz zalewu Zegrzyńskiego. Fani bliskości natury z pewnością się tu odnajdą. Idealna lokalizacja dla osób szukających weekendowych ucieczek z miasta nie tracąc wielu godzin na dojazdy. Oferta również dla inwestorów poszukujących atrakcyjnych działek w doskonałej lokalizacji.

***
Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania!
Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Katowicka 4 lokal 7 i lokal 8 (03-932) Warszawa
Telefon: 22 616 25 35
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Daniel Jóźwiak
Premium Real Estate Advisor

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium