Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium >  Sprzedaż  >  Apartament na sprzedaż Saska Kępa Gruzińska
Praga Południe, Saska Kępa
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
Sprzedane
15 065 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 169 m²
Liczba pokoi: 5
Liczba sypialni: 4
Rok budowy: 1997
Numer oferty: 32/7447/OMS

Opis nieruchomości

Z przyjemnością informujemy, że nieruchomość została sprzedana po kilku miesiącach od wystawienia do sprzedaży. Zlecenie sprzedaży nieruchomości zostało wykonane w ramach umowy wyłącznej współpracy. Za ofertę odpowiadał Dawid Małycha – Dyrektor Sprzedaży / Członek Zarządu naszej agencji, który specjalizuje się w ofertach rynku Premium. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom.

Lokalizacja:

Budynek usytuowany jest w kameralnej części Starej Saskiej Kępy. Znajduje się tu niska zabudowa kamienic oraz Willi Miejskich. Idealne miejsce dla osób ceniących komfortowy dojazd do centrum Warszawy oraz tych, którzy chcą znaleźć równowagę pomiędzy odczuwalnym tempem życia stolicy, a wewnętrzną harmonią dzięki bliskości terenów zielonych. W odległości 200m znajduje się serce Saskiej Kępy – ulica Francuska z dostępem do restauracji: Biała, Tratoria Ruccola, Dom Polski i inne. W tym samym miejscu znajdują się przedszkola – min. Akademia Sztuk Dziecięcych, oraz szkoły: Francuska, Społeczna przy Paryskiej, Trampoline, oraz szkoły państwowe. W okolicy pełna infrastruktura usługowa niezbędna do codziennego życia oraz jeden z najpiękniejszych parków w Europie oddalony o 500m Park Skaryszewski.

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą agencją. Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Zadzwońcie do nas koniecznie!

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Królowej Aldony 6/3 03-928 Warszawa
Telefon: 668 436 366
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Dawid Małycha
Managing Director
Telefon: +48 668 436 366

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

mbf_sl_m_gr
kign
kmn
mls

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium