Bielany, Marymont Kaskada
SPRZEDAŻ
Rezerwacja
6 141 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 241 m²
Liczba pokoi: 8
Liczba sypialni: 4
Rok budowy: 1985
Numer oferty: 5/7447/ODS

Opis nieruchomości

Dom z potencjałem do aranżacji, lub inwestycji

Nieruchomość z dużym potencjałem do własnej aranżacji, lub przygotowania nieruchomości inwestycyjnej pod wynajem. Szeregowiec znajduje się w kameralnej uliczce w bardzo bliskiej odległości do terenów zielonych – Parku Kellera, Park Kaskada, oraz Park Kępa Potocka. Nieruchomość położona jest na granicy z Żoliborzem. Budynek posiada trzy kondygnacje (8 pokoi), oraz piwnicę na pełną wysokość.

Lokalizacja:

Budynek położony jest w zacisznej części dzielnicy w otoczeniu zabudowy szeregowej. Kameralna zabudowa zachęca do inwestowania w tej części dzielnicy, co widać po sąsiednich domach, które w ostatnich latach zostały odnowione. Lokalizacja nieruchomości dzięki kameralnej zabudowie i bliskości terenów zielonych (Lasek Bielański, Park Kellera) sprzyja rodzinnym spacerom, oraz możliwościom uprawiania zajęć sportowych. W niedalekiej odległości (3 min. samochodem) położony jest Park Kępa Potocka, gdzie znajdują się trasy rowerowe, oraz biegowe, place zabaw dla dzieci, kanał wodny – idealny na wycieczki kajakowe. Jest to świetne miejsce do spędzania wolnego czasu z rodziną po pracy. Marymont Kaskada to doskonałe miejsce pod kątem komunikacyjnym – bardzo łatwy wyjazd z Warszawy w każdym kierunku w szczególności do Bulwarów Wiślanych, Centrum, Mokotowa, Wilanowa (w pobliżu znajduje się Wisłostrada i trasa Toruńska)

Ulica Bohdziewicza:

Jest to kameralna uliczka w zabudowie szeregowej, gdzie następuje wymiana pokoleń, co widać po kolejnie odnawianych budynkach. Ulica swoją nazwę zawdzięcza Antoniemu Bohdziewiczowi (1906-1970) – reżyserowi filmowemu. Podczas Powstania Warszawskiego, na zlecenie Biura Informacji i Propagandy Armii Krajowej tworzył kroniki “Warszawa walczy!” Jego najsłynniejszymi filmami są “Zemsta” i “Kalosze szczęścia”.

Standard wykończenia:

Budynek został wybudowany w latach 1985 – 86. Jest bardzo funkcjonalny, posiada 8 pokoi, oraz piwnicę na pełną wysokość. Nieruchomość wymaga nakładów inwestycyjnych, bądź remontowych. Budynek posiada dwa kominki, jeden w salonie, drugi zewnętrzny zlokalizowany w części ogrodowej. Nieruchomość posiada dwa tarasy, z czego jeden z nich – ten na parterze – może zostać przerobiony na ogród zimowy. Elementem charakterystycznym jest wysoki salon (ponad 5 metrów) oraz antresola na 1 piętrze, która może pełnić funkcje gabinetu, lub biblioteki. Rozkład pomieszczeń:

PARTER
Salon z jadalnią – 33 mkw
Kuchnia – 9 mkw
Gabinet – 11 mkw
Łazienka – 3 mkw

1 PIĘTRO
Sypialnia X2 – 15, 11 mkw
Gabinet / Biblioteka – 8 mkw
Pokój kąpielowy – 8 mkw
Toaleta – 2 mkw

2 PIĘTRO (PODDASZE)
Sypialnia X2 – 7, 4 mkw
Duży pokój – 20 mkw

Gorąco polecam i zapraszam do oglądania! W naszej ofercie znajdziecie Państwo tylko luksusowe nieruchomości, luksusowe mieszkania, luksusowe apartamenty, oraz nieruchomości Premium.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Królowej Aldony 6/3 03-928 Warszawa
Telefon: 668 436 366
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Dawid Małycha
Managing Director
Telefon: +48 668 436 366
  • Mapa ogólna
  • Komunikacja
  • Rowerowa

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

mbf_sl_m_gr
kign
kmn
mls

Potrzebujesz eksperta od nieruchomości? Napisz do Nas!

dawid-malycha-kontakt

Małycha Nieruchomości Premium

Luksusowe Nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2018 Małycha Nieruchomości Premium