Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium >  Sprzedaż  >  Dom na sprzedaż Żoliborz Bohdziewicza
Bielany, Marymont Kaskada
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
1 480 000 PLN
6 141 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 241 m²
Liczba pokoi: 8
Liczba sypialni: 4
Rok budowy: 1985
Numer oferty: 5/7447/ODS

Opis nieruchomości

Z przyjemnością informujemy, że nieruchomość została sprzedana po trzech tygodniach od wystawienia do sprzedaży. Zlecenie sprzedaży nieruchomości zostało wykonane w ramach umowy wyłącznej współpracy. Za ofertę odpowiadał Dawid Małycha – Dyrektor Sprzedaży / Członek Zarządu naszej agencji, który specjalizuje się w ofertach rynku Premium. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom.

Lokalizacja:

Budynek położony jest w zacisznej części dzielnicy w otoczeniu zabudowy szeregowej. Kameralna zabudowa zachęca do inwestowania w tej części dzielnicy, co widać po sąsiednich domach, które w ostatnich latach zostały odnowione. Lokalizacja nieruchomości dzięki kameralnej zabudowie i bliskości terenów zielonych (Lasek Bielański, Park Kellera) sprzyja rodzinnym spacerom, oraz możliwościom uprawiania zajęć sportowych. W niedalekiej odległości (3 min. samochodem) położony jest Park Kępa Potocka, gdzie znajdują się trasy rowerowe, oraz biegowe, place zabaw dla dzieci, kanał wodny – idealny na wycieczki kajakowe. Jest to świetne miejsce do spędzania wolnego czasu z rodziną po pracy. Marymont Kaskada to doskonałe miejsce pod kątem komunikacyjnym – bardzo łatwy wyjazd z Warszawy w każdym kierunku w szczególności do Bulwarów Wiślanych, Centrum, Mokotowa, Wilanowa (w pobliżu znajduje się Wisłostrada i trasa Toruńska)

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą agencją. Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Zadzwońcie do nas koniecznie!

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Królowej Aldony 6/3 03-928 Warszawa
Telefon: 668 436 366
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Dawid Małycha
Managing Director
Telefon: +48 668 436 366

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

mbf_sl_m_gr
kign
kmn
mls

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium