Anin, Wawer
SPRZEDAŻ
Rezerwacja
9 435 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 62 m²
Liczba pokoi: 3
Liczba sypialni: 2
Rok budowy: 2018
Numer oferty: 19/7447/OMS

Opis nieruchomości

Z przyjemnością informujemy, że nieruchomość została sprzedana po dwóch miesiącach od wystawienia do sprzedaży. Za ofertę odpowiadała Alina Zolotar – Agent Nieruchomości naszej agencji. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom.

Lokalizacja:

Kameralny dom wielorodzinny (tylko 4 mieszkania) w bliskiej odległości od ulicy Kajki i Bronisława Czecha . Cicha , zielona, reprezentacyjna i bezpieczna okolica. W pobliskim sąsiedztwie Ambasady, rezydencje, oraz Mazowiecki Park Krajobrazowy, a w nim: trasy rowerowe, spacerowe, oraz do nart biegowych. Wokół pełna infrastruktura, w odległości 300m znajdują się: basen, fitness, skate park (zimą lodowisko), sklepy, restauracje, apteka, poczta, przystanek autobusowy, przedszkola ( państwowe, prywatne, Montessori ), gimnazjum i liceum. W odległości 1 km stacja PKP Wawer i 1,5 km stacja PKP Anin. Inwestycja bardzo dobrze skomunikowana z Centrum Warszawy (10 km do Pałacu Kultury i Nauki ).

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą agencją. Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Zadzwońcie do nas koniecznie!

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Królowej Aldony 6/3 03-928 Warszawa
Telefon: 668 436 366
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Alina Zolotar
Agent Nieruchomości
Telefon: +48 517 287 168

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

mbf_sl_m_gr
kign
kmn
mls

Potrzebujesz eksperta od nieruchomości? Napisz do Nas!

dawid-malycha-kontakt

Małycha Nieruchomości Premium

Luksusowe Nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2018 Małycha Nieruchomości Premium