Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium >  Sprzedaż  >  Mieszkanie na sprzedaż Kobielska
Grochów, Praga Południe
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
720 000 PLN
13 091 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 55 m²
Liczba pokoi: 2
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: 1931
Numer oferty: 167/7447/OMS

Opis nieruchomości

Wyjątkowe mieszkanie na Pradze Południe

Rozkładowe i klimatyczne mieszkanie w wyjątkowej kamienicy wzniesionej w 1931 roku. Mieszkanie prezentowane jest w ramach wyłącznej umowy sprzedaży.

Lokalizacja:

Praga Południe to dzielnica znajdująca się na prawym brzegu Wisły. Jej popularność wynika chociażby z bliskości centrum. Malownicze tereny, Stadion Narodowy, plaża miejska i wiele innych atrakcji to powody, dla których do dzielnicy coraz chętniej przeprowadzają się osoby z innych miejsc.

Praga Południe ma swój klimat, który tworzą architektura, ludzie i rozmaite lokale usługowe. To tu znajduje się jedna z najsłynniejszych cukierni warszawskich, Park Skaryszewski, w którym można zobaczyć m.in. piękne stawy, a także Stadion Narodowy i plaża miejska, na których odbywa się dużo cyklicznych imprez.

Praga Południe ma wiele zalet. Stacja metra, dworce kolejowe, autobusy i tramwaje – wszystkie te środki komunikacji zapewniają szybki dojazd do centrum i wielu innych dzielnic. Kolejną zaletą jest możliwość skorzystania z rozległych terenów zielonych: parków, nadwiślańskich lasków i skwerów

Standard wykończenia:

Mieszkanie jest wykończone w bardzo dobrym standardzie. W 2014 roku przeszło generalny remont, zostały wymienione piony hydrauliczne, oraz elektryka, drewniana stolarka okienna, na podłogach drewniane podłogi.

Rozkład pomieszczeń:

Mieszkanie składa się z salonu (33,6 m), sypialni (7 m), kuchni (7,84 m), łazienki z toaletą (3 m) oraz przedpokoju (3,94 m) oraz garderoby(3m)

Dla kogo przeznaczona jest nieruchomość:

Cała dzielnica staje się aktualnie emanującą coraz większym źródłem energii enklawą artystów oraz wielbicieli sztuki czy majestatycznego klimatu. Mnogość kawiarni czy kameralnych restauracji w otoczeniu przedwojennych kamienic, ale również powstające na każdym kroku galerie bądź miejsca kultu kultury pozwalają kreować Pragę na niezwykle nastrojowe miejsce.

Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania!
Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Królowej Aldony 6/3 03-928 Warszawa
Telefon: 668 436 366
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Magdalena Sikorska-Okuniewska
Real Estate Advisor
Telefon: +48 797 785 581
  • Mapa ogólna
  • Komunikacja
  • Rowerowa

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

mbf_sl_m_gr
kign
kmn
mls

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium