Praga, Praga Południe
SPRZEDAŻ
Sprzedane
10 154 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 65 m²
Liczba pokoi: 3
Liczba sypialni: 2
Rok budowy: 2018
Numer oferty: 10/7447/OMS

Opis nieruchomości

Z przyjemnością informujemy, że nieruchomość została sprzedana po trzech miesiącach od wystawienia do sprzedaży. Zlecenie sprzedaży nieruchomości zostało wykonane w ramach umowy wyłącznej współpracy. Za ofertę odpowiadał Dawid Małycha – Dyrektor Sprzedaży / Członek Zarządu naszej agencji, który specjalizuje się w ofertach rynku Premium. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom.

Lokalizacja:

Blisko i wygodnie, ale nowocześnie i z dbałością o tradycję – budynek mieści się w nowoczesnym apartamentowcu połączonym z Galerią Handlową – zlokalizowanym przy Rondzie Wiatraczna, które jest sercem dzielnicy. Osiedle zamknięte z dostępem do usług komercyjnych takich jak: sklepy spożywcze, apteki, siłownia, banki. Budynek jest monitorowany, wejście do klatki posiada recepcję i ochronę. W budynku można znaleźć takie sklepy jak: Społem, Uniwersam, Rossmann, Smyk, Media Expert, City Fit. Obok w okolicy z kolei znajdują się: Biedronka, oraz Fresh Market.

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą agencją. Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Zadzwońcie do nas koniecznie!

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Królowej Aldony 6/3 03-928 Warszawa
Telefon: 668 436 366
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Dawid Małycha
Dyrektor Sprzedaży
Telefon: +48 668 436 366

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

mbf_sl_m_gr
kign
kmn
mls

Potrzebujesz eksperta od nieruchomości? Napisz do Nas!

dawid-malycha-kontakt

Małycha Nieruchomości Premium

Luksusowe Nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2018 Małycha Nieruchomości Premium