Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium >  Sprzedaż  >  Mieszkanie na sprzedaż śródmieście andersa
Śródmieście
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
Sprzedane
12 896 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 48 m²
Liczba pokoi: 2
Liczba sypialni: 2
Rok budowy: 1956
Numer oferty: 109/7447/OMS

Opis nieruchomości

Doskonała lokalizacja / świetny widok

Z przyjemnością informujemy, że nieruchomość została sprzedana po miesiącu od wystawienia do sprzedaży. Zlecenie sprzedaży nieruchomości zostało wykonane w ramach umowy wyłącznej współpracy. Za ofertę odpowiadał Łukasz Sius – Real Estate Advisor naszej agencji, który specjalizuje się w ofertach rynku wyższego i Premium. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom.

Lokalizacja:

Kamienica znajduje się przy ulicy Andersa a więc tuż przy wejściu do ogrodu Krasińskich założonego w 1676 roku oraz przy ogrodach ambasady Chińskiej Republiki Ludowej. Bliskość terenów zielonych, nieznaczna odległość od Starego Miasta (5 min spacerem), dostępność komunikacji miejskiej w tym metra stanowi o wielkiej atrakcyjności tego miejsca. Mieszkanie znajduje się w pobliżu Ogrodu Krasińskich – który został zaprojektowany przez jednego z najwybitniejszych warszawskich architektów Tylmana z Gameren. Ogród udostępniono publiczności w 1766 roku, niedawno został zrewitalizowany.

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą agencją. Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Zadzwońcie do nas koniecznie!

Łukasz Sius
Real Estate Advisor
Telefon: +48 517 486 722

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

mbf_sl_m_gr
kign
kmn
mls

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium