Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium >  Sprzedaż  >  Mieszkanie na sprzedaż stara praga wrzesińska
Praga Północ, Stara Praga
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
680 000 PLN
15 814 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 43 m²
Liczba pokoi: 2
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: 2019
Numer oferty: 104/7447/OMS

Opis nieruchomości

Nowe 2-pokojowe mieszkanie przy Porcie Praskim

Nowe, świeżo wykończone mieszkanie na Warszawskiej pradze w bliskim sąsiedztwie portu praskiego.

Lokalizacja:

Serce Pragi, połączenie nowoczesnych – modernistycznych apartamentowców i zabytkowych kamienic pozwala odkryć w Pradze to, co najlepsze – różnorodność. Mieszkanie zlokalizowane jest bezpośrednio przy ulicy Wrzesińskiej a więc w bezpośrednim sąsiedztwie Portu Praskiego i zabytkowych kamienic na ulicy Jagiellońskiej. Należy również wspomnieć, iż w pobliżu mieszkania dostępna jest stacja metra (5 min pieszo) oraz wiele przystanków autobusowych i tramwajowych obsługujących kilkanaście linii pozwalających na sprawne dotarcie do samego centrum i wielu innych dzielnic.

Port Praski / Ulica Jagiellońska:

W okolicy realizowana jest nowoczesna koncepcja architektoniczna Port Praski – miejsce, wymarzone dla osób ceniących śródmiejski styl życia, a jednocześnie spokojny wypoczynek w otoczeniu wody.
To właśnie tutaj bije tutaj kulturalne serce stolicy, a knajpki, kluby czy kafejki sprawiły, że życie w północnej części Pragi nabiera kolorytu. Rola okolicznych ulic Okrzei czy Jagiellońskiej urasta do rangi tych pierwszorzędnych i czołowych, co widać również po rosnącej wartości praktycznie wszystkich zabudowań, stając się tymi pożądanymi, a wręcz rozchwytywanymi.

Standard wykończenia:

Mieszkanie zostało wykończone w drugim kwartale bieżącego roku z wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości. Nieruchomość niewątpliwie cechuje się w dużej mierze dbałością o wykończenie oraz detale. Ogólnie mówiąc można zauważyć w każdym pomieszczeniu użycie wysokiej klasy materiałów, stanowiąc o solidności całego mieszkania.

Rozkład pomieszczeń:

Niespotykanie dobrze rozplanowane mieszkanie, które pozwala maksymalnie wykorzystać i odpowiednio spożytkować dostępną przestrzeń. W skład mieszkania wchodzi pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka oraz przedpokój. Całe mieszkanie w ekspozycji północno-wschodniej,

Kto tu może zamieszkać?

Mieszkanie szczególnie polecane osobom szukającym solidnych rozwiązań, dających gwarancję spokojnego funkcjonowania przez cały najbliższy czas. Z racji wielkości i dostępnej powierzchni jest bardzo dobrze dopasowane dla par, a biorąc pod uwagę bliskość przedszkoli czy żłobków osoby z dziećmi również powinny znaleźć tutaj swoje miejsce.

Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania! Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Królowej Aldony 6/3 03-928 Warszawa
Telefon: 668 436 366
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Łukasz Sius
Real Estate Advisor
Telefon: +48 517 486 722
  • Mapa ogólna
  • Komunikacja
  • Rowerowa

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

mbf_sl_m_gr
kign
kmn
mls

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium