Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium >  Sprzedaż  >  Mieszkanie na sprzedaż wola muranów stawki
Muranów, Wola
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
Rezerwacja
18 015 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 67 m²
Liczba pokoi: 3
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: 2013
Numer oferty: 207/7447/OMS

Opis nieruchomości

Nowoczesne mieszkanie w doskonałej lokalizacji

Bardzo ładne – dwustronne mieszkanie położone na wysokim piętrze w doskonałej lokalizacji wśród nowych budynków. Mieszkanie posiada ładne widoki i jest doskonale doświetlone. Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy sprzedaży.

Lokalizacja:

Muranów to świetne miejsce do życia dla rodzin, oraz osób planujących założenie rodziny. Świetna komunikacja z centrum Warszawy to generalny wyróżnik tej dzielnicy. W pobliżu nieruchomości znajdują się baseny przy Inflanckiej. W najbliższej okolicy znajduje się dużo placów zabaw dla dzieci. Kilkuminutowym spacerem można dostać się do Parku Ogrody Krasińskich – zabytkowy park miejski, oraz do Metra Dworzec Gdański. W okolicy znajduje się centrum Handlowe Arkadia.

Budynek:

Powstał według projektu Jakuba Wacławka i Grzegorza Stiasnego z pracowni ARE dla Spółdzielni Mieszkaniowej Wola. Budynek posiada recepcję z funkcją ochrony. Zespół składa się z dwóch budynków – trójskrzydłowego budynku “A” z ośmioma klatkami schodowymi, oraz jednoklatkowego budynku “B” ulokowanego w podwórku. W budynku znajdują się lokale usługowe, w nich z kolei sklepy usługowe zapewniające podstawowe potrzeby. Budynek pokryty jest betonową cegłą licową, o kolorystyce podobnej do wcześniej zrealizowanych budynków w tej okolicy.

Opis Nieruchomości:

Mieszkanie dwustronne zachowane w dobrym standardzie. Posiada klarownie wydzieloną strefę dzienną: salon z jadalnią, oraz kuchnię, oraz strefę sypialnianą. Dodatkowo posiada dużą garderobę z miejscem na pralkę i suszarkę. Do mieszkania przynależy dodatkowo miejsce postojowe znajdujące się tuż przy wejściu do klatki (płatne dodatkowo 50.000 złotych)

Kto tu może zamieszkać:

Singiel, młoda para, małżeństwo z dzieckiem – apartament świetnie też się sprawdzi inwestycyjnie pod wynajem ze względu na lokalizację.

Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania!
Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksy Cywilnego.

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Królowej Aldony 6/3 03-928 Warszawa
Telefon: 668 436 366
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Dawid Małycha
Managing Director
Telefon: +48 668 436 366
  • Mapa ogólna
  • Komunikacja
  • Rowerowa

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

mbf_sl_m_gr
kign
kmn
mls

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium

Wdrożenie witryny www.xblue.pl