Polska
WARSZAWA

WYNAJEM

58.46 PLN/m²
3 800 PLN

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 65 m²
Liczba pokoi: 2
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: b/d
Numer oferty: 161/7447/OMW

Opis nieruchomości

Mieszkanie w otoczeniu Sadów Żoliborskich

Jasne i przestronne mieszkanie w otoczeniu Sadów Żoliborskich. Nieruchomość prezentowana jest w ramach umowy wyłącznej wynajmu.

Nieruchomość:

Eleganckie mieszkanie o powierzchni 65 mkw zachwyca swoją przestronnością i funkcjonalnością. Jego układ obejmuje salon, półotwartą kuchnię, sypialnię, łazienkę oraz wyjątkowo obszerny balkon. Jasność wnętrza sprawia, że mieszkanie jest pełne naturalnego światła, co nadaje mu niezwykłą atmosferę.

Niezwykłym atutem tego miejsca jest ogromny balkon, który stanowi doskonałe rozszerzenie przestrzeni życiowej. Idealny do relaksu na świeżym powietrzu, ten przestronny kącik staje się miejscem inspiracji i wypoczynku.

Mieszkanie zostało starannie zaplanowane, umożliwiając wydzielenie przestrzeni do pracy, co jest znaczącym ułatwieniem dla osób pracujących zdalnie. Dodatkowo, przestronne szafy nie tylko dodają elegancji, ale także pozwalają na sprytne zagospodarowanie przestrzeni, umożliwiając utrzymanie porządku w domu. To miejsce, gdzie organizacja spotyka się z estetyką, tworząc harmonijną przestrzeń do życia.

Lokalizacja:

Urokliwa nieruchomość położona jest w sercu malowniczego osiedla Sady Żoliborskie, w nowoczesnym budynku z 2012 roku. Otoczona zielenią, bliskość takich naturalnych oaz jak park Olszyna, Lasek na Kole czy Park Sady Żoliborskie tworzy przyjazne otoczenie sprzyjające relaksowi i kontaktowi z naturą. Niezwykła lokalizacja znakomicie integruje się z życiem miejskim. 

Zaledwie 4 minuty spacerem dzielą mieszkanie od przystanku tramwajowego, skąd dostępne są tramwaje prowadzące do CH Arkadia w zaledwie 10 minut oraz do Ronda ONZ w 20 minut. Dodatkowym atutem jest bliskość stacji metra Marymont, dostępnej po 15 minutach przyjemnego spaceru. 

Otoczenie obfituje w udogodnienia codziennego życia, jak niewielkie sklepy spożywcze, a zaledwie 4-minutowy spacer prowadzi do Auchan. Dodatkowo, 10 minut na pieszo dzieli mieszkanie od bazarku, gdzie można nabyć świeże produkty spożywcze. Ta harmonijna lokalizacja łączy w sobie wygodę miejskiego życia z bliskością przyrody, tworząc idealne miejsce do zamieszkania.

Kto może tu zamieszkać:

Idealne mieszkanie dla singla lub pary

Dodatkowe informacje:

Forma najmu: najem okazjonalny na minimum 1 rok.
Mieszkanie dostępne od zaraz 

*
Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania!
Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksy Cywilnego.

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Katowicka 4 lokal 7 i lokal 8 (03-932) Warszawa
Telefon: 22 616 25 35
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

  • Mapa ogólna
  • Komunikacja
  • Rowerowa

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium