Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium >  Wynajem  >  Mieszkanie do wynajęcia praga północ plac konesera
Koneser, Praga Północ
WARSZAWA

WYNAJEM

78 PLN/m²
3 800 PLN

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 49 m²
Liczba pokoi: 2
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: 2018
Numer oferty: 11/7447/OMW

Opis nieruchomości

Doskonałe mieszkanie na Koneserze!

Przyciągające uwagę swoim ciekawym wykończeniem mieszkanie, umiejscowione na drugim piętrze z widokiem na Plac Konesera. Niezwykle dopracowane jakościowo i wręcz stylistycznie artystyczne wnętrza muszą budzić zachwyt. Mieszkanie, jak i sam budynek zwracają na siebie uwagę swoim wzorowym wykończeniem.

Plac Konesera to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji, a w pełni wyposażone i funkcjonalne mieszkanie stwarza wrażenie tak bardzo poszukiwanego na rynku. Mieszkańcy mogą cieszyć się bliskością wielu ciekawych punktów, jak chociażby mnogość restauracji, sklepów czy tak wyjątkowych miejsc jak Muzea czy miejsca rozrywki. Co więcej, osoby wybierające transport samochodowy nie muszą tutaj martwić się o miejsce parkingowe. Tak w skrócie można opisać to jakże ciekawe i budzące zachwyt mieszkanie!

Lokalizacja:

Takie miejsca jak Plac Konesera są uosobieniem zmieniającej się i zyskującej klimatyczny styl prawobrzeżnej części Warszawy. Pełna życia lokalizacja, przyciągająca swoją bogatą różnorodnością miłośników wyjątkowego szyku. Plac Konesera to część całego kompleksu biurowo-usługowo-mieszkalnego mieszczącego się na odnowionych terenach dawnej fabryki wódek. Oczywiście to tutaj znajduje się Muzeum tego trunku, podobnie jak Muzeum Biżuterii Współczesnej czy Muzeum Iluzji. Praktycznie jest to miejsce, gdzie można znaleźć wszystkie niezbędne punkty – kilkanaście restauracji, wszelkiego rodzaju sklepy czy punkty usługowe… Warto odkryć je, a każdy znajdzie tutaj coś dla siebie!

Spoglądając przez okna można cieszyć swój wzrok całą panoramą okolicy oraz sąsiednimi biurowcami. Gwarantuje to, iż wieczorem praktycznie nikogo tam nie ma, co zapewnia tak wyczekiwany spokój.

Standard wykończenia:

Zarówno cały budynek jak i samo mieszkanie charakteryzują się niezwykle ciekawym i wręcz artystycznym wykończeniem. W zasadzie jest to jeden z wielu atutów, które wyróżniają właśnie to mieszkanie na tle innych. Już od momentu przekroczenia jego progu wyraźnie da się zauważyć wysoki standard wykończenia oraz zwracający uwagę gust aranżacyjny, który objawia się w dopracowaniu wszelkich detali wykończenia.

Warto zauważyć, iż w mieszkaniu znajduje się duży salon, co jest raczej rzadkością na Koneserze. Nie zapominając oczywiście o innych pomieszczeniach, zaskakują one wyraźną dbałością o nawet najmniejsze szczegóły. Już na pierwszy rzut oka da się zauważyć, iż wszędzie użyto materiałów, które stanowią o konkretnej solidności, podkreślając artystyczne walory całego mieszkania.

Kto może tu zamieszkać?

Mieszkanie świetnie wkomponuje się w potrzeby osób, które wybierają rozwiązania idealnie dopasowujące się do indywidualnego stylu życia nawet najbardziej wymagających. Jest to odpowiednia przestrzeń dla wszystkich szukających spełnienia oraz radości z codziennego funkcjonowania. Sympatycy stylu, oryginalności czy artystycznych rozwiązań z pewnością docenią komfort oraz nietuzinkowość tego mieszkania oraz samą lokalizację w tak pełnym szyku miejscu. Całe Centrum Koneser zachęca swoimi ciekawymi miejscami, restauracjami czy przestrzenią, gdzie można świetnie spędzać swój czas.

Dodatkowe informacje:

Szczególnie dopracowany wystrój oraz projekt mieszkania to oczywiście kluczowa kwestia. Nie można jednak zapominać o wielu innych, równie istotnych aspektach. Mieszkanie przede wszystkim wyposażone jest w tak ważne elementy jak zmywarka, kuchenka elektryczna, lodówka czy pralka.

Wyjątkowość tego budynku objawia się nie tylko w jego zadbanym wyglądzie, ale również i w pełnej funkcjonalności. Dla osób, które korzystają na co dzień z samochodu przewidziano wygodne miejsce parkingowe tuż przy wejściu do klatki schodowej (płatne dodatkowo 200 zł / miesiąc, wynajem nie jest obligatoryjny) Nie zapomniano także o rowerzystach, którzy śmiało mogą korzystać z dedykowanej rowerowni. Do opłat za mieszkanie należy doliczyć dodatkowo opłatę za czynsz w wysokości 500 zł / miesiąc.

Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania! Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksy Cywilnego.

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Królowej Aldony 6/3 03-928 Warszawa
Telefon: 668 436 366
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Dawid Małycha
Dyrektor Sprzedaży
Telefon: +48 668 436 366
  • Mapa ogólna
  • Komunikacja
  • Rowerowa

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

mbf_sl_m_gr
kign
kmn
mls

Potrzebujesz eksperta od nieruchomości? Napisz do Nas!

dawid-malycha-kontakt

Małycha Nieruchomości Premium

Luksusowe Nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2018 Małycha Nieruchomości Premium