Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium  >  Wynajem  >  Warszawa, Śródmieście, ul. Królewska. Zapraszam do zapoznania się z ofertą Apartamentu na wynajem przy ul. Królewskiej Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy.
Polska, Śródmieście
WARSZAWA

WYNAJEM

101.11 PLN/m²
8 500 PLN

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 84.07 m²
Liczba pokoi: 3
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: b/d
Numer oferty: 248/7447/OMW

Opis nieruchomości

Apartament w kamienicy w topowej lokalizacji

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Apartamentu na wynajem przy ul. Królewskiej
Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy.

Opis Nieruchomości:

Ta wyjątkowa nieruchomość na wynajem składa się z przestronnego hallu z wieloma szafami, trzech pokoi, oddzielnej wyposażonej kuchni z wydzielonym pomieszczeniem tzw. spiżarnią z pralką, półkami do przechowywania produktów etc., łazienki. 

Apartament usytuowany jest na drugiej kondygnacji 5-piętrowej kamienicy wybudowanej w 1935 roku. Ekspozycja okien jest na trzy strony świata, dzięki czemu mieszkanie jest jasne, przestronne i przyjemne w użytkowaniu. Piękne wykończone wnętrza w nowoczesnym stylu, z zachowaniem klimatu kamienicznego, wpasowują się nie tylko w charakter budynku, ale i okolicę. 

Niewątpliwym atutem tej nieruchomości jest winda oraz możliwość parkowania auta na dziedzińcu za bramą.

Apartament, poza jednym pokojem, który może służyć jako kolejna sypialnia lub gabinet,  jest w pełni umeblowany i wyposażony.  

Lokalizacja: 

Budynek przy ulicy Królewskiej 2 w Warszawie, tzw. Dom bez Kantów jest wybitnym przykładem polskiego modernizmu. Zaprojektowany przez znanego architekta profesora Politechniki Warszawskiej Czesława Przybylskiego przetrwał niemal bez szwanku II wojnę światową. Wpisany do rejestru zabytków w 1992 roku jest niewątpliwie symbolem Krakowskiego Przedmieścia.

Jego unikatowa lokalizacja powoduje, że ma się poczucie mieszkania w prestiżowym i luksusowym miejscu, które inspiruje. Pozwala zarówno na wypoczynek, jak i korzystania atrakcji Śródmieścia. Z jednej bowiem strony atutem jest bliskość do Ogrodu Saskiego, z drugiej tętniącego życiem Krakowskiego Przedmieścia, w sąsiedztwie Hotelu Bristol, Hotelu Raffles Europejski Warsaw, Pałacu Prezydenckiego, Starówki, czy Uniwersytetu Warszawskiego. 

Miejsce to zapewnia także bliski dostęp do komunikacji miejskiej, stacji metra oraz sprawny dojazd do każdej z dzielnic Warszawy. Skłania również do spacerowania po okolicy i przedostania się w kilka minut na Powiśle lub do centrum Warszawy.

Dla kogo?

Idealna propozycja dla osób, które cenią sobie kamieniczny klimat, wielkomiejskie życie z bliskim dostępem do parku oraz kochają życie w Śródmieściu.

Dodatkowe informacje:

Wymagany najem okazjonalny na minimum rok.
Miejsce parkingowe na dziedzińcu w cenie.
Na życzenie klienta możliwość opróżnienia i udostępnienia piwnicy – 14 mkw.

***
Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania!
Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Katowicka 4 lokal 7 i lokal 8 (03-932) Warszawa
Telefon: 22 616 25 35
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

  • Mapa ogólna
  • Komunikacja
  • Rowerowa

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium