Agnieszka Szczepańska
Real Estate Advisor
Telefon: +48 518 456 689

Agnieszka Szczepańska

Agnieszka Szczepańska

icon-instagramicon-facebook

Doświadczenie: Agnieszka przez 17 lat związana była z branżą public relations, pracując na kierowniczych stanowiskach w międzynarodowych korporacjach (Procter and Gamble, AmRest). Była rzeczniczką prasową marek z branży FMCG i HoReCa. Oprócz mediów współpracowała ze środowiskiem naukowym, sektorem pozarządowym oraz administracją rządową. W ostatnich latach pracowała w międzynarodowej organizacji monitorującej przestrzeganie praw człowieka. Ma duże doświadczenie w negocjowaniu wielkobudżetowych umów i prowadzeniu złożonych projektów. Dzięki temu bardzo dobre odnajduje się w negocjacjach handlowych, pracą pod presją czasu, oraz środowisku sprzedaży produktów luksusowych. Jej atuty to profesjonalizm i skuteczność w działaniu.

Kwalifikacje: Ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim w Instytucie Etnologii i Antropologii Kulturowej. W trakcie kariery korporacyjnej ukończyła wiele szkoleń z zakresu negocjacji, zarządzania projektami oraz komunikacji marketingowej.

Zainteresowania: Agnieszka jest fanką podróży, jej ulubionym kierunkiem jest Bliski Wschód. Nurkuje, uwielbia jazdę na nartach i na motocyklu. Jest mamą trojga dzieci.

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

mbf_sl_m_gr
kign
kmn
mls

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium