Eliza Chojnacka

Eliza Chojnacka

icon-instagramicon-facebook

Nr licencji pośrednika: 28120

Doświadczenie: Fascynuje się szeroko pojętym inwestowaniem. Swoje wykształcenie połączyła z zainteresowaniem, dzięki czemu pierwsze 6 lat kariery zawodowej spędziła w dziale marketingu Domu Maklerskiego, gdzie dotykała aspektów inwestowania w instrumenty pochodne, waluty, akcje oraz ETF-y. Branżą nieruchomości interesowała się prywatnie, co naturalnie skierowało ją do rozszerzenia spektrum inwestycyjnego o nieruchomości i rozpoczęcia kariery jako Agentka Nieruchomości w MNP. W praktyce wykorzystuje swoje doświadczenie marketingowe, co przekłada się na sprawny i efektywny proces sprzedaży i kupna nieruchomości. Jej mocną stronę stanowią doskonała komunikatywność i otwartość, a także nieprzeciętne zaangażowanie w powierzone jej zadania.

Kwalifikacje: Absolwentka studiów licencjackich Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Europeistyka, oraz studiów magisterskich Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku Zarządzanie w Wirtualnym Środowisku. Ukończyła wiele kursów związanych z marketingiem, sprzedażą oraz rozwojem osobistym.

Zainteresowania: Triathlon, prywatnie prowadzi bardzo aktywny tryb życia, spędzając każdą wolną chwilę na basenie, rowerze lub bieżni. Aktywnie startuje w zawodach sportowych, jej największym osiągnięciem w tej dziedzinie było pokonanie dystansu ½ IronMana.

Języki: Angielski

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium