Julia Machowiec

Julia Machowiec

icon-instagram

#teampiekutowskainmnp

Doświadczenie: Julia zyskała bogate doświadczenie zawodowe pracując w funduszu inwestycyjnym, bankowości inwestycyjnej oraz konsultingu. W trakcie swojej kariery miała możliwość pracować nad różnorodnymi projektami, w tym dla znanej skandynawskiej firmy BookBeata. W ramach pracy w bankowości inwestycyjnej Julia miała okazję bezpośrednio uczestniczyć w transakcjach sprzedaży i zakupu spółek, co pozwoliło jej dostrzec analogie w dziedzinie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Rozwijając swoją karierę jako konsultant, miała możliwość tworzenia artykułów z zakresu marketingu i sprzedaży, co pozwoliło jej poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w tych obszarach.

Kwalifikacje: Julia jest absolwentką Finansów i Rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej. Aktualnie kończy studia magisterskie na tym samym uniwersytecie, specjalizując się w Ekonomii. Już podczas swojej edukacji Julia wykazywała zainteresowanie dziedziną nieruchomości, uczęszczając na zajęcia związane z wyceną nieruchomości i poszerzając swoją wiedzę w tym obszarze.

Zainteresowania: W swoim wolnym czasie Julia lubi aktywnie spędzać czas, podróżując i uprawiając sport. Jest miłośniczką odkrywania nowych miejsc i kultur, które zdobywa podczas podróży. Dodatkowo, ceni sobie literaturę faktu oraz książki popularnonaukowe, które pomagają jej poszerzać horyzonty i pogłębiać wiedzę. Kiedy ma chwilę czasu, uwielbia eksplorować różnorodne zakątki Warszawy i okolic, odkrywając fascynujące miejsca i rozkoszując się kulinarnymi doznaniami w interesujących restauracjach i kawiarniach.

Języki: Angielski, Rosyjski

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium