Karolina Stelmach
Real Estate Advisor
Telefon: +48 789 342 413

Karolina Stelmach

Karolina Stelmach

icon-instagramicon-facebook

Doświadczenie: Nieruchomości i piękne wnętrza to jej pasja. Od 2012 roku z sukcesem zarządza firmą zajmującą się produkcją ekologicznych mebli premium z drewna bambusowego. Doświadczenie w sprzedaży i customer service zdobywała na rynku ekskluzywnych nieruchomości biurowych, najpierw będąc częścią zespołu odpowiedzialnego za wynajem biur Mindspace w Hali Koszyki w Warszawie, a następnie odpowiadając za otwarcie nowych lokalizacji w Bukareszcie. Szeroka sieć kontaktów, swoboda w nawiązywaniu relacji i przedsiębiorcza dusza naturalnie skierowały ją na rynek nieruchomości.

Kwalifikacje: Jest absolwentką studiów licencjackich Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem i studiów magisterskich Akademi Leona Koźmińskiego na kierunku Zarządzanie w Wirtualnym Środowisku. Ukończyła wiele kursów związanych z negocjacjami, sprzedażą i marketingiem online.

Zainteresowania: Uwielbia piękne wnętrza, aktywny i zdrowy tryb życia, adrenalinę i sport w każdym wydaniu. Zawsze stara się uczyć i próbować nowych rzeczy. Kolarstwo górskie i szosowe, kitesurfing i dobre jedzenie to (oprócz męża) jej największa miłość.

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

mbf_sl_m_gr
kign
kmn
mls

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium