Magdalena Dąbrowska

Magdalena Dąbrowska

instagram-icon

Doświadczenie: Magda od lat łączy kreatywność z profesjonalizmem. Jest perfekcjonistką, zwraca uwagę na każdy detal w swojej pracy zawodowej. Przez ostatnie lata zajmowała się sprzedażą, koordynując wielomilionowe transakcje w Polsce i na świecie. Była współtwórczynią i kreatorką sieci siłowni, która cieszy się ogromną popularnością wśród klientów. Praca w branży sportowej zasiała w niej miłość do sportu i pozwoliła zrozumieć, że droga do sukcesu prowadzi przez wytrwałość i pełne zaangażowanie. W biznesie stawia na budowanie przyjaznych relacji i do każdej transakcji podchodzi indywidualnie. Jest osobą empatyczną z ogromną intuicją biznesową.

Kwalifikacje: Absolwentka Kulturoznawstwa ze specjalnością Europeistyka, ukończyła wiele kursów związanych z marketingiem i rozwojem osobistym min. Akademię Terapii Ekspresyjnych w Łodzi. Uczestniczka warsztatów artystycznych The University of Queensland w Brisbane w Australii. W 2022 uzyskała stopień doktora nauk humanistycznych na Uniwersytecie Wrocławskim.

Zainteresowania:
Rozwój osobisty - Magda regularnie uczestniczy w warsztatach i masterclass u mentorów „Business&Money Mindset” dzięki czemu świadomie kreuje swoją karierę zawodową, jak również osiąga spektakularne sukcesy dla swoich klientów.
Sport - dzień bez siłowni albo joggingu jest dniem straconym. Sport pozwala poznać swoje słabości, ale również daje niezwykłą siłę, nie tylko fizyczną - kształtuje charakter, uczy pokory, hartuje.
Podróże - Kierunek? Antypody. Australia i Nowa Zelandia to są miejsca, gdzie czuje się jak ryba w wodzie. Marzenie? Przejechać camperem całą Południową Wyspę Nowej Zelandii.

Język: angielski

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium