Magdalena Szastok

Magdalena Szastok

icon-instagramicon-facebook

Doświadczenie: Magda posiada 12 letnie doświadczenie zawodowe. Karierę rozpoczęła w międzynarodowej korporacji, w której odpowiadała między innymi za projektowanie procesów. Następnie, w trakcie urlopu macierzyńskiego założyła własną działalność nastawioną na obsługę zamożnego, świadomego klienta, którą zarówno z żalem jak i dużą satysfakcją sprzedała.Zarobione pieniądze inwestowała między innymi w mieszkania przeznaczone na wynajem. Szybko się w tym odnalazła. Chcąc wypłynąć na szerokie wody, trafiła na Małycha Nieruchomości Premium. Profesjonalizm, wysoka kultura osobista, dążenie do najwyższej jakości obsługi Klienta sprawiły, że to właśnie w tutaj zapragnęła rozwijać się zawodowo.

Kwalifikacje: Jest absolwentką studiów magisterskich w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University na kierunku Zarządzanie i Marketing oraz Pryfysgul Cymru University of Wales na kierunku Global Business Management. Ukończyła wiele kursów i szkoleń w kraju i za granicą, min. Train the Trainer, Everyday, Coach, Operational Excellence, Inspired Luxury. Magda sprawnie i z wielką przyjemnością pomoże Ci znalezć Twoje wymarzone lokum.

Zainteresowania: Zapalona golfistka i tenisistka. Uwielbia aktywnie spędzać czas, wiosną na rowerze, zimą na nartach. Entuzjastka dobrych wnętrz, muzyki i sztuki.

Języki: Angielski

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

mbf_sl_m_gr
kign
kmn
mls

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium