Sandra Kwiatkowska
Real Estate Advisor
Telefon: +48 518 447 142

Sandra Kwiatkowska

Sandra Kwiatkowska

icon-instagramicon-facebook

Doświadczenie: Sandra przez 13 lat związana była z branżą finansową. Podczas pracy w banku zajmowała się obsługą klienta w segmencie Private Banking w międzynarodowych korporacjach (Deutsche Bank, Mbank ). Następnie z powodzeniem obsługiwała segment MŚP z ramienia japońskiej korporacji leasingowej, oraz pracowała jako broker w firmie pośrednictwa kredytowego, gdzie zdobywała doświadczenie oraz liczne znajomości, które procentują do dziś. Dzięki temu posiada rozległe doświadczenie w obsłudze klienta po stronie nadwyżkowej, jak i kredytowej. Jest ceniona za swój profesjonalizm, obsługę klienta na najwyższym poziomie, wiedzę w zakresie różnych form finansowania, otwartość i pogodną naturę. Jest skuteczna w tym, co robi, co potwierdzają jej liczni klienci i partnerzy biznesowi.

Kwalifikacje: Ukończyła studia na SGH na kierunku finanse i rachunkowość. Obecnie, realizując potrzebę samokształcenia, studiuje na kolejnym kierunku – tym razem marketing i zarządzanie.
W trakcie kariery korporacyjnej ukończyła wiele szkoleń z zakresu obsługi klienta oraz technik sprzedaży.

Zainteresowania: Prywatnie Sandra pochłania książki o rozwoju osobistym i aktywnie spędza czas z córką. Jest fanką zdrowego trybu życia: dba o dietę i lubi dać sobie wycisk na siłowni.

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

mbf_sl_m_gr
kign
kmn
mls

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium