Sylwia Świnarska
Real Estate Advisor
Telefon: +48 797 785 581

Sylwia Świnarska

Sylwia Świnarska

icon-instagramicon-facebook

Nr licencji pośrednika: 20583

Doświadczenie: Nieruchomości to od zawsze jej pasja. Pracę w tej branży zaczęła jeszcze będąc studentką prawa. Wówczas przez 4 lata pracowała jako pośrednik w obrocie nieruchomościami doradzając klientom prywatnym w zakupie lokali mieszkalnych i usługowych oraz domów, jak i obsługując deweloperów w procesie związanym z zakupem gruntów pod inwestycje. Posiada licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz 10- letnie doświadczenie w pracy jako prawnik. Od 2015 roku jest radcą prawnym doradzającym między innymi w zakresie prawa nieruchomości. Analiza prawna dokumentacji dotyczącej nieruchomości oraz badanie ich stanów prawnych nie stanowi dla niej tajemnic, dlatego każdy nasz klient może się z nią czuć bezpiecznie. Jej swoboda w nawiązywaniu relacji i przedsiębiorcza natura ponownie zaprowadziły ją na rynek nieruchomości.

Kwalifikacje: Ukończyła prawo na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz studia podyplomowe z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Od 2012 roku jest licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, a od 2015 roku czynnym radcą prawnym, zrzeszonym w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie.

Zainteresowania: Kocha podróże, zarówno te zagraniczne, jak i po Polsce. Uwielbia jazdę na nartach, dobre seriale oraz kuchnię azjatycką. W wolnym czasie aktywnie wypoczywa lub spędza czas z przyjaciółmi.

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

mbf_sl_m_gr
kign
kmn
mls

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium

Wdrożenie witryny www.xblue.pl