Agencja Nieruchomości Premium

Małycha Nieruchomości Premium

Małycha Nieruchomości Premium to agencja nieruchomości operująca w segmencie nieruchomości średnich, wyższych, oraz Premium. Agencja nieruchomości została założona przez Dawida Małycha – doświadczonego menadżera wywodzącego się z sektora bankowego. MNP to firma posiadająca misję w działaniu, oraz klarowną wizję rozwoju opartą o wyznaczoną strategię i cele. MNP to również agencja nieruchomości stawiająca na wartości, dzięki czemu tworzący ją zespół podąża za określonymi celami według określonej etyki pracy. Dawid Małycha jest również współwłaścicielem topowej marki pośrednictwa kredytów hipotecznych w Warszawie Małycha Business Finance MBF prowadzi dziś jego żona Olga Małycha.

MISJA – czyli powody, dla których stworzyliśmy naszą firmę.

Chcemy pomagać klientom w sprzedaży, zakupie lub najmie nieruchomości w segmencie nieruchomości średnim, wyższym, oraz Premium.

Wizja – czyli nasza przyszłość.

Chcemy stać się firmą pierwszego wyboru dla klientów sprzedających, kupujących, wynajmujących nieruchomości na lokalnym rynku w Warszawie dla mieszkań i domów segmentu średniego, wyższego, oraz Premium. Chcemy wyróżniać się wyjątkową jakością obsługi klienta, oraz gwarantować profesjonalizm w naszym działaniu.

Nasze wartości:

Klient jest najważniejszy.

Jeśli mamy dylemat co zrobić, zawsze kierujemy się zasadą że dobro klienta stawiamy na pierwszym miejscu.

Zarabiamy fair.

Pomagamy naszym klientom sprzedawać, oraz kupować i wynajmować nieruchomości. Nasi doradcy reprezentują zawsze tylko jedną stronę transakcji w sprzedaży lub zakupie nieruchomości. Uważamy, że powinniśmy w sposób godny, oraz uczciwy wobec prawa otrzymywać wynagrodzenie za naszą pracę.

Ręka w rękę.

Tylko świetny zespół może zrobić to, czego żaden choćby najlepszy specjalista nigdy nie zrobiłby w pojedynkę.

Poznaj nasz zespół