Poznaj Naszą Kulturę Pracy

The MNP Way

1

BIERZEMY ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA NASZĄ PRACĘ

Jeżeli podejmujemy się jakiegokolwiek zadania, to DOPROWADZAMY JE DO KOŃCA w terminie i na warunkach na jakich podjęliśmy kontrakt, lub zobowiązanie. Nigdy, ale to nigdy nie zostawiamy naszych klientów samych sobie. Dotrzymujemy słowa. Jesteśmy pilni. Klient jest dla nas najważniejszy. OSIĄGAMY NASZE CELE i jesteśmy bardziej ambitni, niż pozostali gracze rynku nieruchomości.

2

JESTEŚMY UCZCIWI

Uczciwi wobec siebie, KLIENTÓW, kolegów z zespołu i przepisów prawa. Szanujemy współpracę z innymi agencjami, szanujemy procesy na rynku nieruchomości. Jesteśmy autentyczni. Jesteśmy lojalni i mili, oraz UCZCIWI WOBEC LUDZI, ponieważ sprzedaż to bardziej dawanie, niż branie.

3

DBAMY O NASZE ZDROWIE

Wierzymy, że zdrowy i sportowy tryb życia daje więcej energii do pozytywnego życia. Dlatego raz w tygodniu CAŁYM ZESPOŁEM uprawiamy wspólnie sport. Ludzie posiadający sportowe podejście do życia łatwiej osiągają cele, trudno jest im się poddać, dlatego zarówno w życiu, jak i biznesie są tak bardzo skuteczni. MY CHCEMY BYĆ SKUTECZNI.

4

JESTEŚMY TOLERANCYJNI

Nie jest dla nas ważny kolor skóry, wyznanie, orientacja seksualna, narodowość, dopóki ten ktoś JEST DOBRYM, UCZCIWYM CZŁOWIEKIEM, szanującym zdanie innych osób i szanującym różnorodność. TACY WŁAŚNIE JESTEŚMY.

5

DBAMY O ROZWÓJ OSOBISTY

Chcemy ciągle zaskakiwać, CIĄGLE SIĘGAĆ PO NOWE ROZWIĄZANIA, ciągle być przed innymi, dlatego chcemy się rozwijać i być lepszym sobą każdego jednego dnia. Chcemy OSIĄGAĆ NASZE CELE, ustanawiać rekordy dla naszych klientów.

Jesteśmy PROFESJONALISTAMI, jesteśmy SUPER TEAM.

  • Katalogowe sesje zdjęciowe
  • Filmy o nieruchomościach
  • Agenci z kontaktami wśród klientów segmentu Private Banking
  • Sprzedawane do wewnętrznej bazy klientów

Nasz System Pracy

Katalogowe sesje zdjęciowe, filmy o nieruchomościach, agenci z kontaktami wśród klientów segmentu Private Banking, nieruchomości sprzedawane do wewnętrznej bazy klientów. Małycha Nieruchomości Premium to agencja nieruchomości operująca w segmencie nieruchomości wyższych, oraz Premium. Agencja nieruchomości została założona przez Dawida Małycha – doświadczonego menadżera wywodzącego się z sektora bankowego. Przyszłość na rynku nieruchomości zaczyna się właśnie w tym miejscu.

Na czym polega nasza tajemnica sukcesu?

Pracujemy na określonym precyzyjnie rynku nieruchomości. Posiadamy bazę klientów kupujących. Pracujemy tylko w systemie umów wyłącznych.

Dawid i Olga Małycha

Dawid jest liderem naszego Super Team. Jego doświadczenie zawodowe to 18 lat pracy. Zanim został przedsiębiorcą przez kilkanaście lat pracował z sukcesami dla sektora bankowego (min. Dyr.Sprzedaży w Nordea Bank, oraz Dyr.Regionalny Private Banking w Deutsche Bank) Od 2015 roku wspólnie z żoną Olgą tworzą marki: Małycha Nieruchomości Premium (agencja nieruchomości), Małycha Business Finance (firma pośrednictwa kredytów hipotecznych), Małycha Kursy Online (platforma wiedzy o rynku nieruchomości)

logo-mnp
mbf-logo
mko-logo

DAWID MAŁYCHA

Managing Director

Nasz Managing Director zbudował system pracy, dzięki któremu nasi klienci szybko kupują i sprzedają z nami nieruchomości. Jako jeden z pierwszych na rynku nieruchomości segmentu wyższych i Premium w Polsce wprowadził zasadę pracy tylko na Umowach Wyłącznych. Przetarliśmy szlak dla innych. Ciągle to robimy, ponieważ kreatywność Dawida wyprzeda szybkość w jakiej sprzedajemy nieruchomości. Dawid prowadzi Super Team, oraz pracuje aktywnie na rynku nieruchomości. Dawid sprzedaje praktycznie 100% powierzonych mu nieruchomości, 30% z nich sprzedaje pierwszego dnia otwarcia sprzedaży.

Wierzymy, że doskonale przygotowane nieruchomości sprzedają się szybciej. Dlatego otworzyliśmy Media Departament, w którym dajemy naszym klientom realną wartość: profesjonalną sesję home-staging, katalogową sesję fotograficzną, oraz filmy w jakości 4K.

Poznaj nasz zespół