Poznaj Naszą Kulturę Pracy

The MNP Way

Pracujemy w bardzo określonych segmentach rynku nieruchomości. Zajmujemy się sprzedażą, oraz wynajmem mieszkań, apartamentów w tak zwanych Starych Rynkach, czyli najstarszych dzielnicach Warszawy (min. Saska Kępa, Stara Praga, Powiśle, Śródmieście Płd, Muranów, Stare Miasto, Stary Żoliborz, Stara Ochota, Stary Mokotów, Sielce, Stary Wilanów) Interesują nas budynki z cegły, kamieniczne, oraz nowe apartamentowce. Sprzedajemy domy przedwojenne, wybudowane w latach 50-tych i 60-tych, jak również nowe wille miejskie (min. Żoliborz, Praga Południe, Wawer, Mokotów, Wilanów, Józefów, Wesoła, Konstancin) Pracujemy w określonej specjalizacji, dzięki czemu posiadamy dla naszych klientów wartość dodaną w postaci know-how, oraz kontaktów. Jeśli szukają Państwo ciekawych nieruchomości w prestiżowych lokalizacjach lub posiadają Państwo taką nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu, zapraszamy do współpracy.

1

BIERZEMY ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA NASZĄ PRACĘ

Jeżeli podejmujemy się jakiegokolwiek zadania, to DOPROWADZAMY JE DO KOŃCA w terminie i na warunkach na jakich podjęliśmy kontrakt, lub zobowiązanie. Nigdy, ale to nigdy nie zostawiamy naszych klientów samych sobie. Dotrzymujemy słowa. Jesteśmy pilni. Klient jest dla nas najważniejszy. OSIĄGAMY NASZE CELE i jesteśmy bardziej ambitni, niż pozostali gracze rynku nieruchomości.

2

JESTEŚMY UCZCIWI

Uczciwi wobec siebie, KLIENTÓW, kolegów z zespołu i przepisów prawa. Szanujemy współpracę z innymi agencjami, szanujemy procesy na rynku nieruchomości. Jesteśmy autentyczni. Jesteśmy lojalni i mili, oraz UCZCIWI WOBEC LUDZI, ponieważ sprzedaż to bardziej dawanie, niż branie.

3

DBAMY O NASZE ZDROWIE

Wierzymy, że zdrowy i sportowy tryb życia daje więcej energii do pozytywnego życia. Między innymi dlatego uprawiamy sport. Ludzie posiadający sportowe podejście do życia łatwiej osiągają cele, trudno jest im się poddać. Wierzymy, że dzięki takiemu podejściu zarówno w życiu, jak i biznesie są tak bardzo skuteczni. MY CHCEMY BYĆ SKUTECZNI.

4

JESTEŚMY TOLERANCYJNI

Nie jest dla nas ważny kolor skóry, wyznanie, orientacja seksualna, narodowość, dopóki ten ktoś JEST DOBRYM, UCZCIWYM CZŁOWIEKIEM, szanującym zdanie innych osób i szanującym różnorodność. TACY WŁAŚNIE JESTEŚMY.

5

DBAMY O ROZWÓJ OSOBISTY

Chcemy ciągle zaskakiwać, CIĄGLE SIĘGAĆ PO NOWE ROZWIĄZANIA, ciągle być przed innymi, dlatego chcemy się rozwijać i być lepszym sobą każdego jednego dnia. Chcemy OSIĄGAĆ NASZE CELE, ustanawiać rekordy dla naszych klientów.

Jesteśmy PROFESJONALISTAMI, jesteśmy SUPER TEAM.

  • Katalogowe sesje zdjęciowe
  • Filmy o nieruchomościach
  • Agenci z kontaktami wśród klientów segmentu Private Banking
  • Sprzedawane do wewnętrznej bazy klientów

Nasz System Pracy

Katalogowe sesje zdjęciowe, filmy o nieruchomościach, agenci z kontaktami wśród klientów segmentu Private Banking, nieruchomości sprzedawane do wewnętrznej bazy klientów. Małycha Nieruchomości Premium to agencja nieruchomości operująca w segmencie nieruchomości wyższych, oraz Premium. Agencja nieruchomości została założona przez Dawida Małycha – doświadczonego menadżera wywodzącego się z sektora bankowego. Przyszłość na rynku nieruchomości zaczyna się właśnie w tym miejscu.

Na czym polega nasza tajemnica sukcesu?

Pracujemy na określonym precyzyjnie rynku nieruchomości. Posiadamy bazę klientów kupujących. Pracujemy tylko w systemie umów wyłącznych.

Dawid i Olga Małycha

Dawid jest liderem naszego Super Team. Jego doświadczenie zawodowe to 18 lat pracy. Zanim został przedsiębiorcą przez kilkanaście lat pracował z sukcesami dla sektora bankowego (min. Dyr.Sprzedaży w Nordea Bank, oraz Dyr.Regionalny Private Banking w Deutsche Bank) Od 2015 roku wspólnie z żoną Olgą tworzą marki: Małycha Nieruchomości Premium (agencja nieruchomości), Małycha Business Finance (firma pośrednictwa kredytów hipotecznych), Małycha Kursy Online (platforma wiedzy o rynku nieruchomości)

logo-mnp
mbf-logo
mko-logo

DAWID MAŁYCHA

Managing Director

Nasz Managing Director zbudował system pracy, dzięki któremu nasi klienci szybko kupują i sprzedają z nami nieruchomości. Jako jeden z pierwszych na rynku nieruchomości segmentu wyższych i Premium w Polsce wprowadził zasadę pracy tylko na Umowach Wyłącznych. Przetarliśmy szlak dla innych. Ciągle to robimy, ponieważ kreatywność Dawida wyprzeda szybkość w jakiej sprzedajemy nieruchomości. Dawid prowadzi Super Team, oraz pracuje aktywnie na rynku nieruchomości. Dawid sprzedaje praktycznie 100% powierzonych mu nieruchomości, 30% z nich sprzedaje pierwszego dnia otwarcia sprzedaży.

Wierzymy, że doskonale przygotowane nieruchomości sprzedają się szybciej. Dlatego otworzyliśmy Media Departament, w którym dajemy naszym klientom realną wartość: profesjonalną sesję home-staging, katalogową sesję fotograficzną, oraz filmy w jakości 4K.

Poznaj nasz zespół