Nasz zespół

Nasz zespół

„Zmieniamy rynek nieruchomości w Polsce. Reprezentujemy zawsze tylko jedną stronę transakcji”
— Dawid Małycha
dawid_malycha

Dawid Małycha

Managing Director

e-mail:
dawid@malychanieruchomoscipremium.com

tel. +48 668 436 366

Więcej o mnie
agnieszka_kropaczewska

Agnieszka Kropaczewska

Real Estate Advisor

e-mail: agnieszka@malychanieruchomoscipremium.com tel. +48 798 866 864

Więcej o mnie
tomasz_zapala

Tomasz Zapała

Real Estate Advisor

e-mail:
tomasz@malychanieruchomoscipremium.com

tel. +48 663 188 443

Więcej o mnie
lukasz_sius

Łukasz Sius

Real Estate Advisor

e-mail:
lukasz@malychanieruchomoscipremium.com

tel. +48 503 125 564

Więcej o mnie
alina_zolotar

Alina Zolotar

Real Estate Advisor

e-mail: alina@malychanieruchomoscipremium.com tel. +38 050 248 14 68

Więcej o mnie
aleksander_kozera

Aleksander Kozera

Real Estate Advisor

e-mail:

aleksander@malychanieruchomoscipremium.com
tel. +48 519 432 343
Więcej o mnie

Kredyty hipoteczne

olga_malycha

Olga Małycha

Ekspert Kredytowy

e-mail: olga@malychabusinessfinance.com tel. +48 722 173 937

Więcej o mnie
anna_bortniczuk

Anna Bortniczuk

Asystent Kredytowy

e-mail: anna@malychabusinessfinance.com tel. +48 531 227 524

Więcej o mnie

Czy jesteś ciekawy kim jesteśmy?