WARSZAWA

SPRZEDAŻ

7 500 PLN
50.68 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 148 m²
Ilość pomieszczeń: b/d
Ilość toalet: b/d
Rok budowy: 1995
Numer oferty: 9/7447/OLW

Opis nieruchomości

Lokal usługowy / salon kosmetyczny

Do wynajęcia lokal usługowy. Lokal funkcjonował od ponad 20 lat na rynku. Działanie lokalu było docenione przez niezależne instytucje rankingowe. W trakcie działalności lokal był uznawany – trzecim najlepszym spa w Polsce i 1 w Warszawie. Przez cały okres działalności spa zdobyło zaufanie wymagających klientów, którzy doceniają jakość usług i wysoki poziom serwisu. Salon kosmetyczny od lat sprawdzał się w tej okolicy. Zbudowana świadomość mieszkańców i zaufanie do lokalu jest niezaprzeczalnie dużym atutem. Bezpośrednio przy budynku znajduje się duży ogólnodostępny parking, za co jest dodatkowo doceniana lokalizacja lokalu. W budynku może być prowadzona nie uciążliwa działalność codziennie od godziny 6:00 do 22:00.

Lokalizacja:

Nieruchomość usytuowana jest na Kabatach, przy ulicy Ekologicznej, w budynku z 1995 roku. Budynek zadbany, świeżo po wymianie elewacji. W pobliżu nieruchomości znajduje się pełna infrastruktura miejska (sklepy, przedszkola, szkoły, apteki itd.). Świetna lokalizacja pozwala na bezproblemowe poruszanie się po mieście nawet komunikacją miejską (metro, autobusy).

Standard Wykończenia:

Lokal wykończony w dobrym standardzie z dobrej jakości materiałów.

Jaka tu może być prowadzona działalność?

Salon kosmetyczny od lat sprawdzał się w tej okolicy. Zbudowana świadomość mieszkańców i zaufanie do lokalu jest niezaprzeczalnie dużym atutem.
W budynku może być prowadzona nie uciążliwa działalność codziennie od godziny od 6:00 do 22:00. Bezpośrednio przy budynku znajduje się duży ogólnodostępny parking, za co jest dodatkowo doceniana lokalizacja lokalu.

Dodatkowe informacje:
Rzut lokalu jest orientacyjny.

Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania!
Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksy Cywilnego.

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Katowicka 4 lokal 7 i lokal 8 (03-932) Warszawa
Telefon: 668 436 366
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium