Polska
WILIMY

SPRZEDAŻ

4 500 000 PLN
66.47 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 67700 m²
Numer oferty: 22/7447/OGS

Opis nieruchomości

6,77 ha działka inwestycyjna z dostępem do jeziora

Na sprzedaż działka inwestycyjna z mpzp z linią brzegową nad Jeziorem Dadaj na granicy Warmii i Mazur.
Działka idealnie nadaje się dla inwestorów szukających miejsca na całoroczny obiekt turystyczny bądź deweloperów szukających miejsca pod budowę domów całorocznych nad Jeziorem (lub dokonania podziału działek), na którym można uprawiać sporty wodne.
Identyfikator działki: 281402_5.0024.22/3.

Opis działki:

Działka inwestycyjna o powierzchni 6,77 ha z prywatną linią brzegową oraz cyplem nad Jeziorem Dadaj. To wymarzone miejsce pod hotel, biznes turystyczny czy zabudowę mieszkaniową.
Inwestycyjna działka na Warmii i Mazurach to idealne miejsce na odpoczynek. Lokalizacja: 35 minut od Olsztyna. Dostępne wszystkie media – woda, kanalizacja, prąd.

Dodatkowe atuty:

Działka częściowo wychodzi na malowniczy cypel. Położona przy szerokiej plaży, zapewniającej niezapomniane widoki. W okolicy znajduje się urokliwa wioska żeglarska i wiele innych atrakcji. Udając się na przejażdżkę dookoła jeziora widać, że teren ten powoli zyskuje na popularności. Widać dopiero co wybudowane apartamentowce z prywatnymi pomostami oraz inne inwestycje turystyczne.
To idealne miejsce dla miłośników sportów wodnych i motorowodnych. Co ważne, Jezioro Dadaj nie jest objęte strefą ciszy. Na jeziorze o powierzchni ponad 1002 ha znajduje się aż 15 wysp, które można zwiedzać i odkrywać ich tajemnice.

Kto może tu zamieszkać:

Działka jest przeznaczona dla miłośników natury, przestrzeni, wody i prywatności. Jest idealna dla osób, które poszukują ciszy i chcą uciec od zgiełku miasta.
Może to być również świetne miejsce do życia połączonego z prowadzeniem biznesu, na przykład pensjonatu, hotelu, agroturystyki premium itp.

***
Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania!
Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksy Cywilnego.

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Katowicka 4 lokal 7 i lokal 8 (03-932) Warszawa
Telefon: 22 616 25 35
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium