Polska
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
Sprzedane
18 498.66 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 59.68 m²
Liczba pokoi: 3
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: 2017
Numer oferty: 582/7447/OMS

Opis nieruchomości

Funkcjonalne mieszkanie na parterze z ogródkiem

Z przyjemnością informujemy, że nieruchomość została sprzedana po kilku tygodniach od wystawienia do sprzedaży. Zlecenie sprzedaży nieruchomości zostało wykonane w ramach umowy wyłącznej współpracy. Za ofertę odpowiadała Marta Bednarczyk – Golianek – Real Estate Advisor naszej agencji, która specjalizuje się w ofertach rynku Premium. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom.

Lokalizacja:

Osiedle Mozaika Mokotów, to miejsce idealne dla każdego. Atutem Mozaiki są funkcjonalne i przemyślane pod kątem rozkładu mieszkania.

Po jednej stronie Osiedla jest szeroki pas zieleni z dużymi drzewami, po drugiej stronie znajduje się nowoczesny plac zabaw dla dzieci oraz aleja z licznymi nasadzeniami roślin, z ławkami i strefami wypoczynku również dla dorosłych.

Inspirowane śródziemnomorskim klimatem Osiedle, usytuowane jest nieco głębiej od ulicy Cybernetyki. Niejako cofnięte jest także od ul. Bokserskiej, Postępu i ul. Obrzeżnej. Dzięki temu charakteryzuje je duża przestrzeń, szerokie aleje wśród zieleni ze strefami wypoczynku i tym samym kameralność oraz poczucie bezpieczeństwa.  Jednocześnie bliskość wszelkiego rodzaju dobrej jakości sklepów, restauracji, barów, przychodni i wielu innych punktów handlowo – usługowych powodują, że żyje się tu bardzo wygodnie.

W najbliższej okolicy znajdują się: jedna z najlepszych galerii w Warszawie Westfield Mokotów, liczne żłobki i dobrej jakości przedszkola i szkoły (m.in. Przedszkole Montessori Itsy Bitsy, Żłobek i Przedszkole Małe Śmieszki, Przedszkole Akademia Małych Talentów, Szkoła im. Jana Gutenberga), zagłębie restauracyjne przy ul. Postępu 5 oraz mnóstwo restauracji, barów, lodziarni przy ul. Obrzeżnej.

Marta Bednarczyk-Golianek
Real Estate Advisor

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium