Polska
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
Sprzedane
19 831.83 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 63.03 m²
Liczba pokoi: 3
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: b/d
Numer oferty: 760/7447/OMS

Opis nieruchomości

Z przyjemnością informujemy, że nieruchomość została sprzedana po miesiącu od wystawienia do sprzedaży. Zlecenie sprzedaży nieruchomości zostało wykonane w ramach umowy wyłącznej współpracy. Za ofertę odpowiadała Marta Bednarczyk – Golianek – Real Estate Advisor naszej agencji, która specjalizuje się w ofertach rynku Premium. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom.

Lokalizacja:

Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8-piętrowym budynku będącym częścią zamkniętego i monitorowanego osiedla o nazwie Stacja Wola. Dużym atutem dla mieszkańców budynku są rozmaite lokale usługowe, drewniany plac zabaw dla dzieci oraz pięknie zaaranżowane w zieleń i miejsca do odpoczynku patio.

Osiedle cieszy się dobrą renomą. W pobliżu znajduje się wiele placówek sportowych, edukacyjnych, kawiarni, restauracji, sklepów. Jednocześnie panuje tu cicha i przyjazna do życia atmosfera, odpowiednia również dla rodzin z dziećmi. Trzy, pobliskie parki: Józefa Sowińskiego, Moczydło oraz Powstańców Warszawy, są świetną informacją dla osób lubiących aktywność fizyczną lub po prostu długie spacery. Natomiast bliskość ścisłego centrum Warszawy oraz węzłów komunikacyjnych łączących się z pozostałymi dzielnicami Warszawy sprawiają, że żyje się tu wygodnie i komfortowo. Powyższe atuty powodują również, że ta nieruchomość jest doskonałym punktem inwestycyjnym pod wynajem krótko i długoterminowy.

Marta Bednarczyk-Golianek
Real Estate Advisor
  • Mapa ogólna
  • Komunikacja
  • Rowerowa

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium