Polska
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
Sprzedane
19 896.71 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 36.79 m²
Liczba pokoi: 1
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: b/d
Numer oferty: 809/7447/OMS

Opis nieruchomości

Idealne Pierwsze Mieszkanie

Piękne przestronne mieszkanie z widokiem na zieleń w budynku po generalnym remoncie na Saskiej Kępie. Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy sprzedaży.

Lokalizacja:

Stąd spacerem można dostać się do wszystkich przedszkoli, oraz szkół: Akademia Sztuk Dziecięcych, Trampoline, czy Szkoła Francuska – te wszystkie placówki znajdują się w odległości kilku minutowej pieszej drogi. Bliskość Parku Skaryszewskiego, Ogródka Jordanowskiego – placu zabaw dla dzieci, oraz ulicy Francuskiej pełnej niezwykłych restauracji – to kolejne atuty tej nieruchomości.

Komfort poruszania się zapewnia bliskość Mostu Łazienkowskiego, Mostu Poniatowskiego, Wału Miedzeszyńskiego czy Alei St. Zjednoczonych. Dojazd do centrum Warszawy zajmuje maksymalnie 10-12 min. To dzielnica z doskonałą lokalizacją. Liczne połączenia komunikacyjne pozwalają jej mieszkańcom bez problemu dostać się w sąsiednie części miasta.

Opis Nieruchomości:

Mieszkanie ze wspaniałym widokiem na zieleń. Posiada duże wymienione na plastikowe okna przez co jest doskonale doświetlone. Budynek jest w dobrym stanie technicznym, w ostatnich latach przeszedł wymianę pionów wodnych, oraz grzewczych oraz remont elewacji. W planie inwestycyjnym oczekuje ostatni etap, remont klatek schodowych. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia.

Dla kogo przeznaczona jest nieruchomość:

Jest to idealne miejsce dla osób szukających nieruchomości z klimatem na magicznej Saskiej Kępie. Mieszkanie doskonałe dla singla lu pary. Może to być również mieszkanie inwestycyjne pod wynajem. Ze względu na lokalizację – dostęp do wszystkich usług: Apteki, Sklepy Spożywcze, Kawiarnie, Restauracje sprowadza się do kilkuminutowego spaceru, co czyni to mieszkanie niezwykłą i unikalną propozycją.

***
Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania!
Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksy Cywilnego.

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Katowicka 4 lokal 7 i lokal 8 (03-932) Warszawa
Telefon: 22 616 25 35
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

  • Mapa ogólna
  • Komunikacja
  • Rowerowa

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium