Polska
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
4 950 000 PLN
19 642.86 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 252 m²
Liczba pokoi: 5
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: b/d
Numer oferty: 259/7447/ODS

Opis nieruchomości

Nowoczesny unikatowy dom na Dolnym Mokotowie

Dom jednorodzinny z 2014 roku projektu znanego architekta Jakuba Szczęsnego na Dolnym Mokotowie to niezwykła propozycja dla tych, którzy szukają czegoś wyjątkowego w centrum miasta. Dom o nowoczesnej, nietuzinkowej bryle i bardzo wygodnym funkcjonalnym wnętrzu. Dom z pewnością skojarzy się z letnim kalifornijskim wybrzeżem 🙂

Dom podzielony jest na dwie, bardzo wysokie strefy: dzienna składająca się z bardzo dużego salonu, otwartej kuchni z jadalnią, pokoju gościnnego z łazienką oraz WC. Na piętrze znajduje się część nocna: trzy ogromne sypialnie, dwie łazienki, dwie garderoby.

Całość domu wykończona ciepłym bambusem, który równoważy surowość betonu i żywicy.

Dom jest bardzo jasny, przestrzenny. Jest w stanie do własnej adaptacji. Jest bardzo ekonomiczny w utrzymaniu – koszt miesięczny to ok. 800 zł. Na dachu domu jest możliwość zamontowania paneli słonecznych.

Działka ma 630 m. Do domu przylegają dwa tarasy. Nieruchomość położona jest 850 od terenów rekreacyjnych nad Wisłą. 350 m do przystanku. Dookoła zabudowa jednorodzinna.

Dla kogo jest ta nieruchomość?

Z pewnością dla tych, którzy cenią sobie oryginalną architekturę i poszukują ciszy oraz spokoju w centrum miasta. To bardzo nietypowe połączenie. Doskonałe rozwiązanie dla rodziny dwa plus 2 lub 2 plus 3.

Serdecznie zapraszam na prezentację!

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Katowicka 4 lokal 7 i lokal 8 (03-932) Warszawa
Telefon: 22 616 25 35
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium