Polska, Praga Południe, Saska Kępa
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
2 250 000 PLN
23 306.40 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 96.54 m²
Liczba pokoi: 3
Liczba sypialni: 2
Rok budowy: b/d
Numer oferty: 855/7447/OMS

Opis nieruchomości

Apartament w Kamienicy na Saskiej Kępie

Lokalizacja:
Mieszkanie znajduje się w Kamienicy z lat 30. przy ulicy Londyńskiej, na Saskiej Kępie. Sam budynek, w którym mieści się apartament jest budynkiem mieszkalnym wielorodzinnym wolnostojącym, posiadającym 4 kondygnacje naziemne, 1 kondygnację podziemną, gdzie znajdują się komórki lokatorskie. W całym budynku znajduje się tylko 7 lokali mieszkalnych. Apartament mieści się na ostatnim – 4 piętrze.  Obiekt ujęty jest w gminnej ewidencji zabytków. Jest to miejsce o wyjątkowym charakterze, znane ze swojej kameralnej atmosfery oraz unikalnej architektury. Dzielnica ta jest znana z dużego udziału zieleni, co sprawia, że jest atrakcyjna dla mieszkańców i odwiedzających. Saską Kępę cechuje kameralna atmosfera, co sprawia, że ulice są często spokojne i ciche. Można tu znaleźć zarówno kamienice z okresu międzywojennego, jak i nowoczesne budynki. Saską Kępę wyróżniają liczne małe sklepy, kawiarnie i restauracje, które nadają jej charakterystyczny urok.

Opis: Nieruchomość o powierzchni użytkowej 96.54 mkw (po podłodze 115 mkw – występują skosy), składające się z 3 pokojów, oddzielnej kuchni, 2-óch łazienek, przedpokoju i garderoby. Mieszkanie do własnej aranżacji. Obecnie kuchnia jest oddzielną, zamkniętą przestrzenią. Można przerobić to w taki sposób, by kuchnię przerobić na trzecią sypialnię, a aneks kuchenny przenieść do salonu, który jest bardzo duży i przestronny. Mieszkanie mieści się na ostatnim- 4 piętrze oraz jest dwustronny, co daje niesamowicie dobrze doświetloną przestrzeń. 
Mieszkanie posiada taras (wychodzący na ulicę Londyńską), a także balkon po całej długości salonu (wychodzący na zielone patio), dlatego w mieszkaniu jest bardzo cicho i intymnie. Oba tarasy wychodzą bezpośrednio na drzewa, dlatego nie ma żadnej bliskości sąsiadów. Sam budynek jest bardzo kameralny, ponieważ mieści się w nim tylko 7 mieszkań. W mieszkaniu znajdziemy parkiet drewniany oraz płytki ceramiczne (częściowo w kuchni i salonie). Całe mieszkanie jest świeżo odmalowane, a podłoga wycyklinowana. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia. Nie wymaga żadnego większego remontu, jest w stanie dobrym. 

Dla kogo przeznaczona jest nieruchomość:

Doskonałe dla pary, a zwłaszcza pary z dziećmi oraz osób, które cenią sobie kontakt z naturą, jednocześnie mając dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. 
Mieszkanie w stanie bardzo dobrym, wymaga jednak umeblowania. 

Dodatkowe informacje:

1. Brak windy – 4 p. 
2. Brak miejsca parkingowego – nie ma problemu z parkowaniem na ulicy, można również wynająć miejsce postojowe obok kamienicy 

***
Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania!
Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
 

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Katowicka 4 lokal 7 i lokal 8 (03-932) Warszawa
Telefon: 22 616 25 35
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

  • Mapa ogólna
  • Komunikacja
  • Rowerowa

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium