Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium  >  Sprzedaż  >  Mieszkanie na sprzedaż Mokotów Cybernetyki
Mokotów, Polska, Służewiec
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
Sprzedane
18 853.90 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 79.4 m²
Liczba pokoi: 3
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: b/d
Numer oferty: 721/7447/OMS

Opis nieruchomości

Z przyjemnością informujemy, że nieruchomość została sprzedana po dwóch tygodniach od wystawienia do sprzedaży. Zlecenie sprzedaży nieruchomości zostało wykonane w ramach umowy wyłącznej współpracy. Za ofertę odpowiadał Dawid Małycha – Managing Director naszej agencji, który specjalizuje się w ofertach rynku Premium. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom.

Mozaika Mokotów:

Osiedle Mozaika Mokotów, to miejsce idealne dla każdego. Atutem Mozaiki są funkcjonalne i przemyślane pod kątem rozkładu mieszkania. Po jednej stronie Osiedla jest szeroki pas zieleni z dużymi drzewami, po drugiej stronie znajduje się nowoczesny plac zabaw dla dzieci oraz aleja z licznymi nasadzeniami roślin, z ławkami i strefami wypoczynku również dla dorosłych.

Inspirowane śródziemnomorskim klimatem Osiedle, usytuowane jest nieco głębiej od ulicy Cybernetyki. Niejako cofnięte jest także od ul. Bokserskiej, Postępu i ul. Obrzeżnej. Dzięki temu charakteryzuje je duża przestrzeń, szerokie aleje wśród zieleni ze strefami wypoczynku i tym samym kameralność oraz poczucie bezpieczeństwa.

Lokalizacja:

W najbliższej okolicy znajdują się: jedna z najlepszych galerii w Warszawie Westfield Mokotów, liczne żłobki i dobrej jakości przedszkola i szkoły (m.in. Przedszkole Montessori Itsy Bitsy, Żłobek i Przedszkole Małe Śmieszki, Przedszkole Akademia Małych Talentów, Szkoła im. Jana Gutenberga), zagłębie restauracyjne przy ul. Postępu 5 oraz mnóstwo restauracji, barów, lodziarni przy ul. Obrzeżnej.

Dojazd do centrum miasta to zaledwie 15 minut autem. W pobliżu znajdują się także liczne przystanki autobusowe. Choć miejsce jest ciche, to dosłownie w 5 minut można znaleźć się na lotnisku im. Fryderyka Chopina lub na trasach wylotowych S2 lub S8. Służewiec jest stale rozwijającym się miejscem, dlatego ta oferta, to nie tylko świetny wybór do zamieszkania, ale też doskonała opcja inwestycyjna.

***
Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania!
Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksy Cywilnego.

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Katowicka 4 lokal 7 i lokal 8 (03-932) Warszawa
Telefon: 22 616 25 35
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

  • Mapa ogólna
  • Komunikacja
  • Rowerowa

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium