Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium  >  Sprzedaż  >  Nowoczesna willa nad Morzem Śródziemnym z lokalnym charakterem
Cypr, Parnera
Parnera
SPRZEDAŻ
735 000 EUR
5 009.20 EUR/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 146.73 m²
Liczba pokoi: b/d
Liczba sypialni: 3
Rok budowy: b/d
Numer oferty: K-IKA-02

Opis nieruchomości

Nowoczesna willa nad Morzem Śródziemnym z lokalnym charakterem

Położona w pięknej okolicy ponad Protarasem, jest jedną z dwóch skrupulatnie zaprojektowanych rezydencji, będących kwintesencją luksus w nowoczesnym wydaniu, w połączeniu ze spektakularnymi widokami na lśniące Morze Śródziemne i otaczające krajobrazy.

Wejdź przez duży ogród do przestronnego pokoju z wyspą kuchenną, barem śniadaniowym, jadalnią i salonem. Duże, przesuwne szklane drzwi otwierają się z dwóch stron na patio przy basenie, idealne do spożywania posiłków na świeżym powietrzu i relaksu. Basen typu infinity ma wymiary 10 na 3,5 metra, i oferuje piękny widok na ogród i okolicę.

Na piętrze znajdują się trzy duże sypialnie, jedna z własną łazienką i dwie ze wspólną łazienką rodzinną. Każdy z nich ma wbudowany schowek i dostęp do prywatnego balkonu z widokiem na piękną okolicę. Nieco dalej na piętrze znajduje się duży ogród na dachu z panoramicznym widokiem na Morze Śródziemne.

Willa posiada również opcjonalny niższy poziom z kolejną sypialnią i łazienką, pralnią, a także z miejscem do przechowywania lub kinem domowym, oraz cour anglaise. Willa posiada również pełny podziemny system nawadniania do podlewania ogrodu, aby wykorzystać doskonałą jakość gleby i zapewnić bujny ogród przez cały rok.

Identyfikator: K-IKA-02

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium