Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium  >  Wynajem  >  Warszawa, Żoliborz, Stary Żoliborz, ul. Zygmunta Krasińskiego.Cena 5 500.Mieszkanie na wynajem.
Polska, Żoliborz
WARSZAWA

WYNAJEM

100.84 PLN/m²
4 700 PLN

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 46.61 m²
Liczba pokoi: 3
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: b/d
Numer oferty: 211/7447/OMW

Opis nieruchomości

Klimatyczne mieszkanie na Starym Żoliborzu

Na wynajem klimatyczne mieszkanie w modernistycznej kamienicy powstałej w latach 30 XX wieku, wybudowanej w ramach Zespołu budynków I Kolonii Warszawskiej Spółdzielni, mieszkaniowej projektu Bruno Zborowskiego. Nieruchomość usytuowana jest w samym sercu Starego Żoliborza – na Placu Wilsona. Mieszkanie jest jasne, ciche i ma dwustronny widok na dziedziniec i Plac Wilsona. Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy wynajmu.

Lokalizacja:

Wyjątkowa nieruchomość w sercu jednej z najbardziej urokliwych części Warszawy – Starego Żoliborza. Praktycznie cała okolica zdominowana jest przez zabudowę kamienic z lat 30-tych, co gwarantuje spokój i bezpieczeństwo jego przyszłym mieszkańcom. W pobliżu znajduje się wiele restauracji i kawiarni, liczne parki, a także przystanki linii autobusowych i tramwajowych oraz przystanek linii metra (około 50 metrów od budynku)

Spółdzielnia regularnie dba o przegląd budynku, w ostatnich dwudziestu latach były wymieniane wszelkie piony hydrauliczne, oraz kanalizacyjne. Części wspólne są w bardzo dobrym stanie technicznym, zostały wyremontowane klatki schodowe, oraz piwnice.

Opis nieruchomości:

Apartament w przedwojennej, zadbanej kamienicy został wykończony w wysokim standardzie, z dbałością o szczegóły. Zaprojektowany ze smakiem świetnie wpasowuje się w ducha przedwojennego budynku, w którym się znajduje. Perfekcyjnie łączy ze sobą nowoczesne trendy z  domową przytulnością. Znajdują się tutaj trzy pokoje – salon z otwartą kuchnią, 2 pokoje i korytarz Mieszkanie jest dwustronne, przez co bardzo przestronne. Posiada w każdym pomieszczeniu duże okna, dzięki czemu jest bardzo dobrze doświetlone. Wysokość mieszkania: 270  cm, wnętrze jest zorientowane na północny-wschód i południowy-zachód. W 2023 roku mieszkanie przeszło kapitalny remont, w zakres którego wchodziła zmiana układu funkcjonalnego pomieszczeń, wymiana, podłóg (parkiet dębowy), instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. 

Do mieszkania przynależy piwnica na poziomie -1 o powierzchni ok 3 m2

Standard wykończenia:

Idealny, bezpośrednio po remoncie.

Układ pomieszczeń:

Salon z kuchnią
Sypialnia
Gabinet
Łazienka
Korytarz

Kto tu może zamieszkać:

Mieszkanie idealne dla singla lub pary – osób szukających komfortowego, dobrze skomunikowanego z Centrum mieszkania. 
 

***
Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania!
Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Katowicka 4 lokal 7 i lokal 8 (03-932) Warszawa
Telefon: 22 616 25 35
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

  • Mapa ogólna
  • Komunikacja
  • Rowerowa

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium