Polska
KIKOŁY

SPRZEDAŻ

899 000 PLN
116.75 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 7700 m²
Numer oferty: 30/7447/OGS

Opis nieruchomości

Działka budowlana z linią brzegową na Narwią

Na sprzedaż piękna duża działka z bezpośrednim dostępem do rzeki Narew. Nieruchomość prezentowana w ramach wyłącznej umowy sprzedaży. 
 
Opis nieruchomości: 

Działka jest pięknie położona na wzniesionym, płaskim brzegu rzeki, przy ujściu niewielkiego strumienia. Płaski teren z dwóch stron kończy się zadrzewioną, stromą skarpą schodzącą wprost do wody. Działka ma powierzchnię 0,77 ha z czego 2500 m2 jest pod zabudowę. Teren ma ogromny potencjał budowlany i bezpośredni dostęp do rzeki. Ma status działki budowlanej, niezabudowanej. 

Na działce planowana była budowa domu i budynku gospodarczego, do których został utworzony projekt koncepcyjny zaprojektowany przez warszawską pracownię architektoniczną Stoprocent Architekci. Sam projekt został doceniony przez znany serwis Archinea.pl, którego czytelnikami są osoby związane z architekturą, architekturą wnętrz oraz budownictwem – architekci, projektanci, inżynierowie, studenci polskich uczelni oraz osoby zainteresowane aktualnymi projektami i inwestycjami na terenie całej Polski. Wyróżnieniem jest również znalezienie się w gronie top10 najciekawszych projektów domów jednorodzinnych w 2018 roku. Powyższy projekt został również w całości opisany w artykule na łamach tego samego serwisu:http://archinea.pl/w-harmonii-z-otoczeniem-dom-nad-narwia-projektu-biura-stoprocent-architekci/
oraz innym znanym serwisie Bryla.pl o tematyce związanej z architekturą i budową domów:http://www.bryla.pl/bryla/7,85301,24193284,tu-licza-sie-wspaniale-widoki-dom-m-od-stoprocent-architekci.html

Lokalizacja:

Działka znajduje się w miejscowości Kikoły, nad rzeką Narew w województwie mazowieckim, powiecie nowodworskim (Gmina Pomiechówek). Bardzo dobry dojazd z Warszawy ok. 50 min.  Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu Pomiechówka skąd jeździ kolej do Warszawy. Kino, park linowy, czy kajaki to również ciekawe propozycje spędzenia wolnego czasu w okolicy.

Dla kogo: 

Jest to idealne miejsce do prowadzenia biznesu w stylu slow life lub oazy spokoju dla rodziny. Może być to również dobry rodzaj inwestycji i lokaty kapitału. Nieruchomość spełni oczekiwania osób, które poszukują spokoju, ciszy, bezpośredniego dostępu do rzeki i jest otwarty na aranżację przestrzeni. Może być to świetne miejsce do życia połączonego z prowadzeniem biznesu na przykład mikro agroturystyki. 

Dodatkowe informacje:

Dla nieruchomości przeprowadzone zostały badania geologiczno-inżynierskie z oceną stateczności skarpy do projektu budowy budynku mieszkalnego i gospodarczego. Projekt koncepcyjny budynków jest wliczony w cenę i jest możliwość kontynuacji tego projektu przez nowego nabywcę. 

***
Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania!
Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksy Cywilnego.

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Katowicka 4 lokal 7 i lokal 8 (03-932) Warszawa
Telefon: 22 616 25 35
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium