obsługa inwestycji

Obsługa Inwestycji Deweloperskich

Sprzedam Twoje nieruchomości na rynku pierwotnym. Obsługa inwestycji deweloperskich jest tym, czego szuka dziś Inwestor.

Obsługa inwestycji deweloperskich polega na sprzedaży nieruchomości na rynku pierwotnym w sytuacji, kiedy występujesz w roli inwestora. Dotyczy to zarówno segmentu nieruchomości Premium, jak i nieruchomości inwestycyjnych.

Obsługa inwestycji deweloperskich. Na czym polega taka usługa?

Jeśli znalazłeś się na tej stronie, to znaczy że prowadzisz działalność deweloperską i szukasz rozwiązań dla skutecznej sprzedaży swoich nieruchomości. Każdego dnia spotykam klientów szukających ciekawych nieruchomości, nowych inwestycji, czegoś wyjątkowego. Dlatego będzie mi znacznie prościej sprzedać szybciej Twoje nieruchomości. W dzisiejszej polityce prowadzenia inwestycji deweloperskich standardem jest, kiedy deweloper posiada zewnętrzne biuro sprzedaży. Zmniejsza to koszty, zwiększa możliwości sprzedaży, oraz oszczędza czas, który Ty jako inwestor możesz przeznaczyć na inne sprawy.

Dlaczego osobiście nie możesz sprzedawać nieruchomości?

Bo nie wypada. Tylko kilka razy w swoim życiu widziałem, aby Inwestor był jednocześnie Sprzedawcą. Za każdym razem był to rynek klienta masowego, a inwestycja była pierwszą jaką zajmował się Inwestor. Na rynku usług Premium to najzwyczajniej nie wypada. Przyjmując taką taktykę sprzedaży będziesz nieprofesjonalny w oczach potencjalnych nabywców narażając się na pytania o stabilność Twoich finansów, jeśli wszystkim chcesz się zajmować osobiście. Poza tym wchodzi w grę aspekt finansowy. Moja praca dla Ciebie może być tańsza. Mogę sprzedać Twoje nieruchomości jeszcze na etapie budowy, dzięki czemu obsługa kredytu deweloperskiego będzie dla Ciebie tańsza.

Obsługa inwestycji deweloperskich – kiedy rozpocząć współpracę?

Najlepiej na etapie planowania inwestycji, mogę wtedy ocenić projekt, sposób finansowania, oraz dać Ci feedback na temat tego, czego dziś szukają klienci. Moja wiedza i doświadczenie na takim etapie jest bezcenna. Możemy także skonsultować metraże poszczególnych mieszkań, jak i wizualizację budynku. Finalnie możemy ustalić strategię sprzedaży twojego projektu.

Obsługa inwestycji deweloperskich - najczęściej zadawane pytania

Kliknij w tytuł, by poznać jego dokładną zawartość

Tak, moja druga firma to pośrednictwo kredytowe. Nasi klienci zawsze korzystają z tej wartości dodanej.
Zazwyczaj udaje się zamknąć projekt na etapie wczesnej budowy. Jeśli posiadasz rachunek powierniczy otwarty to moja praca realnie obniża koszty kredytu.
To zależy do tego, po czyjej stronie jest aktywny marketing inwestycji, oraz jaki masz na to budżet? Moją pracę w tym zakresie wyceniam na stawkę od 3% plus VAT do 6% plus VAT, jeśli to ja jestem odpowiedzialny za strategię marketingową.