Sprzedam Mieszkanie

Potrzebujesz pomocy przy sprzedaży nieruchomości?

Sprzedamy Twoją nieruchomość
szybko i zyskownie  80%

  naszych ofert pochodzi
  z rekomendacji zadowolonych klientów.

  90%

  mieszkań sprzedajemy
  w mniej niż 3 miesiące

  98%

  tyle wynosi skuteczność sprzedaży
  naszych nieruchomości

  Sprzedamy Twoją Nieruchomość

  masz nasze 100% zaangażowanie

  Umowa wyłączna

  Home Staging

  Sesja Fotograficzna

  Profesjonalny Opis Nieruchomości

  Sprzedaż Off Market

  Systemy Wymiany Ofert

  Portale Internetowe

  Kampanie Marketingowe

  Pracujemy na umowach wyłącznych reprezentując TYLKO jedną stronę transakcji. W praktyce wynagradza nas ta strona transakcji, którą reprezentujemy w negocjacjach cenowych. Dzięki temu zaoszczędzimy dla Ciebie mnóstwo czasu, jak i pieniędzy. Pomożemy szybko sprzedać Twoje mieszkanie za dobrą rynkową cenę. Pracując w systemie umowie wyłącznej jesteśmy w stanie zaangażować się w 100% dla Ciebie i Twojego mieszkania.

  Umowa na wyłączność oferuje Ci komfort pracy z jednym agentem, który prowadzi Twoją sprawę na wielu płaszczyznach. Możesz na nas liczyć w przypadku organizacji dni otwartych nieruchomości, przygotowania profesjonalnej sesji fotograficznej, jak i opisu który sprzedaje w Internecie. Współpracujemy z innymi agencjami nieruchomości i zamieszczamy Twoją nieruchomość w systemach wymiany ofert – MLS i SWO. Dzięki naszym kontaktom osobistym możemy sprzedać Twoje mieszkanie wykorzystując marketing szeptany, oraz strategię off market. Posiadamy know-how jak reklamować sprzedaż mieszkania w Internecie, oraz w mediach społecznościowych. Finalnie jesteśmy doskonale przygotowani do rozmowy na temat dużych pieniędzy, oraz związanych z tym wątkiem negocjacji cenowych. Kiedy myślisz „sprzedam mieszkanie” myśl o naszym zespole, oraz o tym, jak wiele różnych rozwiązań jesteśmy w stanie Ci zaproponować.

  Dlaczego osobiście nie możesz sprzedać swojego mieszkania? Każdy może. Ty też. My na swoje doświadczenie pracowaliśmy wiele lat. Dziś możemy powiedzieć, że chyba wiemy wszystko na temat sprzedaży i finansowania nieruchomości. Nadal się jednak uczymy. Ile czasu zajmie Tobie powiedzenie tego samego zdania? Czy jesteś w stanie powiedzieć, za ile, oraz w jakim czasie powinna się sprzedać Twoja nieruchomość? My TAK. Czy będziesz potrafił przygotować skuteczną strategię sprzedaży mieszkania lub domu? My TAK. Czy poprowadzisz negocjacje bez stresu, domysłów na temat prawdy czy fałszu, zbędnych emocji? My TAK. Czy będziesz w stanie sprawdzić zdolność kredytową potencjalnego nabywcy? My TAK. Dlaczego na wszystkie pytania odpowiadamy Twierdząco? Ponieważ wykonujemy taką pracę każdego dnia.

  Dla nas będziesz szefem relacji. Zawsze będziemy pytać Cię o zdanie i jeśli tylko będziesz chciał możemy wspólnie opracowywać pomysły na sprzedaż Twojej nieruchomości. Głos właściciela domu lub mieszkania zawsze jest dla nas niezwykle cenny. Odpowiedzialność za ostateczny wynik bierzemy jednak na siebie. Dlatego możemy powiedzieć, że pomożemy sprzedać Twoją nieruchomość skutecznie, szybko, oraz w dobrej rynkowej cenie. Jeśli próbowałeś samemu i nie wyszło, bądź najzwyczajniej nie masz na to czasu, zadzwoń do nas.

  Najczęściej zadawane pytania

  Kliknij w tytuł, by poznać jego dokładną zawartość

  Oczywiście. Negocjujemy w Twoim imieniu zarówno cenę mieszkania, jak i warunki zakupu, a także prowadzimy mediacje przy zakupie. Możesz na nas liczyć w każdej, nawet najbardziej dyskretnej sprawie.
  Tak, możesz na nas liczyć w tej kwestii. Sprawdzamy zarówno zdolność kredytową potencjalnego nabywcy, jak i jego możliwości zadatkowania zakupu. Nadzorujemy w pełni proces sprzedaży pilnując ważnych dla Ciebie terminów.
  To zależy od wielu czynników. Na szczęście na większość z nich mamy bezpośredni wpływ. Na rozpędzonym rynku nieruchomości sprzedaż apartamentu powinna nastąpić do maksymalnie trzech miesięcy.
  Tylko taka forma współpracy gwarantuje dla właścicieli nieruchomości pełne zaangażowanie agencji nieruchomości. Jest to praktyka stosowana z powodzeniem na całym świecie.
  Nasze wynagrodzenie to 3% + VAT. Jeśli oczekujesz świetnego nowoczesnego marketingu Twojej nieruchomości w postaci kampanii internetowych wtedy stawka wzrasta do 4% + VAT. Reprezentujemy tylko jedną stronę transakcji i jesteśmy wynagradzani przez tego, kogo reprezentujemy w negocjacjach cenowych.

  Czy jesteś ciekawy kim jesteśmy?