Sprzedam Mieszkanie

Potrzebujesz pomocy przy sprzedaży nieruchomości? Skutecznie sprzedam mieszkanie.

Sprzedam mieszkanie w Twoim imieniu. W praktyce zaoszczędzimy dla Ciebie mnóstwo czasu, jak i pieniędzy. Sprzedam Twoje mieszkanie szybko za dobrą rynkową cenę. Pracujemy tylko na umowie wyłącznej, więc jesteśmy w stanie zaangażować się w 100% dla Ciebie i Twojego mieszkania.

Sprzedam mieszkanie z agentem nieruchomości. Na czym polega taka usługa?

Umowa na wyłączność oferuje Ci komfort pracy z jednym agentem, który prowadzi Twoją sprawę na wielu płaszczyznach. Możesz na nas liczyć w przypadku organizacji dni otwartych nieruchomości, przygotowania profesjonalnej sesji fotograficznej, jak i opisu który sprzedaje w Internecie. Dzięki naszym kontaktom osobistym możemy sprzedać Twoje mieszkanie wykorzystując marketing szeptany, oraz strategię off market.

Posiadamy know-how jak reklamować sprzedaż mieszkania w Internecie, oraz w mediach społecznościowych. Finalnie jesteśmy doskonale przygotowani do rozmowy na temat dużych pieniędzy, oraz związanych z tym wątkiem negocjacji cenowych. Kiedy myślisz „sprzedam mieszkanie” myśl o naszym zespole, oraz o tym, jak wiele różnych rozwiązań jesteśmy w stanie Ci zaproponować.

Dlaczego osobiście nie możesz sprzedać swojego mieszkania?

Każdy może. Ty też. Ja na swoje doświadczenie pracowałem 15 lat. Dziś mogę powiedzieć, że chyba wiem wszystko na temat sprzedaży i finansowania nieruchomości. Nadal się jednak uczę. Ile czasu zajmie Tobie powiedzenie tego samego zdania? Czy jesteś w stanie powiedzieć, za ile, oraz w jakim czasie powinna się sprzedać Twoja nieruchomość? My TAK. Czy będziesz potrafił przygotować skuteczną strategię sprzedaży mieszkania lub domu? My TAK. Czy poprowadzisz negocjacje bez stresu, domysłów na temat prawdy czy fałszu, zbędnych emocji? My TAK. Czy będziesz w stanie sprawdzić zdolność kredytową potencjalnego nabywcy? My TAK. Dlaczego na wszystkie pytania odpowiadam Twierdząco? Ponieważ wykonuję to wraz z zespołem każdego dnia.

Sprzedam mieszkanie razem z Tobą.

Dla nas będziesz szefem relacji. Zawsze będziemy pytać Cię o zdanie i jeśli tylko będziesz chciał możemy wspólnie opracowywać pomysły na sprzedaż Twojej nieruchomości. Głos właściciela domu lub mieszkania zawsze jest dla nas niezwykle cenny. Odpowiedzialność za ostateczny wynik biorzemy jednak na siebie. Dlatego mogę powiedzieć, że sprzedam mieszkanie skutecznie, szybko, oraz w dobrej rynkowej cenie. Jeśli próbowałeś samemu i nie wyszło, bądź najzwyczajniej nie masz na to czasu, zadzwoń do nas. To co, do zobaczenia?

Najczęściej zadawane pytania

Kliknij w tytuł, by poznać jego dokładną zawartość

Tak, możesz na nas liczyć w tej kwestii. Sprawdzamy zarówno zdolność kredytową potencjalnego nabywcy, jak i jego możliwości zadatkowania zakupu. Nadzorujemy w pełni proces sprzedaży pilnując ważnych dla Ciebie terminów.
Oczywiście. Negocjujemy w Twoim imieniu zarówno cenę mieszkania, jak i warunki zakupu, a także prowadzimy mediacje przy zakupie. Możesz na nas liczyć w każdej, nawet najbardziej dyskretnej sprawie.
To zależy od wielu czynników. Na szczęście na większość z nich mamy bezpośredni wpływ. Na rozpędzonym rynku nieruchomości sprzedaż apartamentu powinna nastąpić do maksymalnie trzech miesięcy.
Mogę o sobie powiedzieć, że jestem doświadczonym agentem nieruchomości i zatrudniamy tylko takich współpracowników. Mogę także powiedzieć, że jestem skuteczny w sprzedaży mieszkań. Dlatego nasze usługi nie są dedykowane dla wszystkich. Pracuję tylko na wyłączność naszych klientów oferując im swoją wiedzę i doświadczenie.
W życiu kieruję się zasadą, że za najwyższą jakość należy odpowiednio płacić. Dlatego osobiście cenię swoje usługi, oraz mojego zespołu. Nasze wynagrodzenie to 3% + VAT. Jeśli oczekujesz świetnego nowoczesnego marketingu Twojej nieruchomości w postaci kampanii internetowych wtedy stawka wzrasta do 4% + VAT.

Zbuduj z nami portfel nieruchomości inwestycyjnych – 10% ROE