WARSZAWA
SPRZEDAŻ
1 148 000 PLN
21 259.26 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 54 m²
Liczba pokoi: 2
Liczba sypialni: 1
Rok budowy: 1955
Numer oferty: 331/7447/OMS

Opis nieruchomości

Mieszkanie przy Placu Zbawiciela

Z przyjemnością informujemy, że nieruchomość została sprzedana po kilku tygodniach od wystawienia do sprzedaży. Zlecenie sprzedaży nieruchomości zostało wykonane w ramach umowy wyłącznej współpracy. Za ofertę odpowiadała Aneta Piekutowska – Real Estate Advisor naszej agencji, która specjalizuje się w ofertach rynku Premium. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom.

Strategia Sprzedaży:

Nieruchomość została sprzedana w systemie Off The Market.

Lokalizacja

Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze w kamienicy z 1955 roku przy ul. Marszałkowskiej 28. Świetna lokalizacja zapewnia dogodną komunikację z każdą częścią miasta – bliskość przystanku tramwajowego i metra Politechnika. W pobliżu nieruchomości znajduje się pełna infrastruktura miejska: sklepy, przedszkola, szkoły, apteki, parki.
Lokalizacja tętniąca życiem. Kilka kroków do Placu Zbawiciela i najbardziej popularnych miejsc w Warszawie – Charlotte plac Zbawiciela, Plan B, Coffee Karma, czy lodziarni “Na końcu tęczy”. Bliskość ulicy Mokotowskiej nazywanej ulicą modową przyciągającą polskich projektantów oraz restauratorów. Tereny zielone w spacerowej odległości – Park Ujazdowski, Łazienki Królewskie, Pole Mokotowskie.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksy Cywilnego.

 

Aneta Piekutowska
Team Leader - Premium Real Estate Advisor

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium