Bielany, Polska
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
Sprzedane
15 300.00 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 70.1 m²
Liczba pokoi: 3
Liczba sypialni: 2
Rok budowy: b/d
Numer oferty: 691/7447/OMS

Opis nieruchomości

Przytulne mieszkanie przy ul. Niedzielskiego

Z przyjemnością informujemy, że nieruchomość została sprzedana po trzech miesiącach od wystawienia do sprzedaży. Zlecenie sprzedaży nieruchomości zostało wykonane w ramach umowy wyłącznej współpracy. Za ofertę odpowiadała Magdalena Dąbrowska – Real Estate Advisor naszej agencji, która specjalizuje się w ofertach rynku Premium. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom.

Lokalizacja:

Mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Niedzielskiego w cichej i spokojnej dzielnicy Bielany. Przez Bielany przebiegają ważne arterie komunikacyjne, umożliwiające szybki dojazd do centrum miasta oraz innych części Warszawy.
Kameralne osiedle bloków, wybudowanych w 2012 roku, jest ogrodzone i chronione. Wewnątrz znajduje się plac zabaw i zadbane ścieżki otoczone zielenią. Na parterze budynku jest poczta i liczne lokale usługowe, droga dojazdowa jest ślepą uliczką, co gwarantuje ciszę i spokój. Z mieszkania można szybko dojść do parków Olszyna i Chomicza. W promieniu 1,5 km nie brakuje również infrastruktury rozrywkowo-usługowej, np. Galeria Bemowo i Cinema City Bemowo.

  • Mapa ogólna
  • Komunikacja
  • Rowerowa

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium