Polska
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
Sprzedane
13 493.60 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 51.58 m²
Liczba pokoi: 3
Liczba sypialni: 3
Rok budowy: b/d
Numer oferty: 747/7447/OMS

Opis nieruchomości

3 pokoje na Skoroszach

Z przyjemnością informujemy, że nieruchomość została sprzedana po trzech miesiącach od wystawienia do sprzedaży. Zlecenie sprzedaży nieruchomości zostało wykonane w ramach umowy wyłącznej współpracy. Za ofertę odpowiadała Izabela Jóźwiak – Brodowska – Real Estate Advisor naszej agencji, która specjalizuje się w ofertach rynku Premium. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom.

Lokalizacja:

Ursus jest jedną z najmniejszych i najbezpieczniejszą dzielnicą Warszawy. Cieszy się dużą popularnością, szczególnie wśród ludzi młodych z dziećmi. Przyciąga on dużą ilością zieleni i łatwym dojazdem do głównych punktów biznesowych w Warszawie. Osiedle jest świetnym miejscem dla rodzin, ze względu na osiedlową infrastrukturę. W centrum inwestycji został zaprojektowany duży teren rekreacyjny o powierzchni około 1450 m2, gdzie znajdują się fontanny, alejki spacerowe, strefa fitness i strefa relaksu. Mamy tu również pięknie zagospodarowaną zieleń: drzewa, krzewy, żywopłoty oraz kwiaty ozdobne.
Dodatkowo każdy mieszkaniec osiedla posiada bezpłatny dostęp do siłowni i sali gimnastycznej, które znajdują się na poziomie -1.

Izabela Jóźwiak-Brodowska
Real Estate Advisor
  • Mapa ogólna
  • Komunikacja
  • Rowerowa

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium