Izabela Jóźwiak-Brodowska
Real Estate Advisor

Izabela Jóźwiak-Brodowska

Izabela Jóźwiak-Brodowska

icon-instagram

Licencja Pośrednika nr 28418 (PFRN)

Doświadczenie: Przez 7 lat ścieżki zawodowej była związana z firmą zarządzającą najmem kilkuset luksusowych apartamentów w topowych lokalizacjach w Warszawie. Izabela dbała o politykę cenową firmy, rozwijanie nowych kanałów dystrybucji oraz zarządzała 2 zespołami. W ostatnich latach kariery zawodowej jest odpowiedzialna za proces sprzedaży oraz zakupu nieruchomości. Pracę w tej branży ceni za wolność, partnerskie relacje z klientami oraz wyzwania dnia codziennego. Klienci szanują ją za pozytywną energię, zaangażowanie i pełny profesjonalizm.

Kwalifikacje: Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomicznej na kierunku Turystyka i Rekreacja. Silna potrzeba podróżowania, poznawania siebie i ciekawość świata sprawiły, że pierwsze lata pracy i kwalifikacje zawodowe zdobywała na Cyprze, Anglii i Wyspie Jersey. Doświadczenie to ukształtowało ją na osobę otwartą, kreatywną, odważną, konsekwentną, ale również zaangażowaną i bardzo uważną na drugiego człowieka.

Zainteresowania: Wolny czas bardzo aktywnie spędza z rodziną i przyjaciółmi organizując wycieczki, głownie piesze, rowerowe i kajakowe. Kocha słońce i morze. Uwielbia wydarzenia kulturalne, szczególnie przepada za koncertami na żywo. Uczestniczy w warsztatach dotyczących rozwoju osobistego i networkuje biznesowo w grupie BNI.

Języki: Angielski

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium