Polska
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
Sprzedane
21 224.49 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 49 m²
Liczba pokoi: 2
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: b/d
Numer oferty: 787/7447/OMS

Opis nieruchomości

Mieszkanie 2 p.w kamienicy przy ul. Krochmalnej

Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy blisko Centrum Biznesowego przy ul. Krochmalnej

Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy sprzedaży

Lokalizacja:
Doskonała lokalizacja – w bezpośrednim sąsiedztwie Al. Jana Pawła II. Mieszkanie znajduje się w historycznej Kamienicy W. Muchy, pierwotnie oznaczonej numerem 28 przed skróceniem ulicy. Zlokalizowana została w miejscu o bogatej historii, budowana w latach 1938-1939 według projektu Jana Zawadzkiego.

Opis Nieruchomości:
Nieruchomość o powierzchni 49 mkw składa się z dwóch pokoi: salonu z otwartą kuchnią, i sypialni z balkonem oraz łazienki. Wysokie ściany przekraczające 3 metry, charakterystyczne dla kamienicznych mieszkań nadają przestrzeni  Mieszkanie jest dwustronne i wymaga niewielkiego remontu. Okna sypialni wychodzą na ulicę Krochmalną, natomiast salonu i kuchni, na podwórko i skwer z widokiem na ulicę Chłodną.

Standard Wykończenia:

Mieszkanie przeszło gruntowne odnowienie w 2008 r. obecnie wymaga małego remontu i odświeżenia. Jeśli chodzi o budynek – kamienica została zrewitalizowana, a na klatce schodowej eksponowane są fragmenty oryginalnej cegły.

Rozkład Pomieszczeń:
Salon z otwartą kuchnią z oknami wychodzą na ciche podwórze z drzewami, sypialnia z balkonem, łazienka oraz przedpokój.

Kto Tu Może Zamieszkać:
Mieszkanie idealnie nadaje się dla singla lub pary, którzy cenią historyczny charakter budynku oraz strategiczną lokalizację mieszkania.

Dodatkowe Informacje:
Świetna lokalizacja – w bliskiej okolicy Hala Mirowska, park,  biurowce, budynki mieszkalne, przestrzeń usługowa, sklepy i restauracje, niedaleko stąd do Browarów Warszawskich.
Lokalizacja ta umożliwia efektywny dojazd do innych dzielnic zarówno środkami komunikacji publicznej, jak i prywatnym środkiem transportu. W pobliżu znajduje się wiele przystanków autobusowych i tramwajowych, do Metra Świętokrzyska dojdziemy w 10 min. a nieco dalej dostępne są stacje metra II linii: Rondo Daszyńskiego i Rondo ONZ.
Do Dworca Centralnego dojazd zajmuje 5 minut, a do Lotniska Chopina w Warszawie – około 20 minut. Do Browarów Warszawskich spacerem 10 minut. W pobliżu Park Mirowski, Skwer Sybiraków, Ogród Saski (15 min. spacerem).
Centralne położenie w mieście umożliwia pełne korzystanie z oferty handlowo-usługowej, gastronomicznej,  medycznej, kulturalnej i hotelowej stolicy.

Środki komunikacji – tramwaj,e autobus,y metro

***
Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania! Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksy Cywilnego.

Nr 4: Kamienica W. Muchy (pierwotnie nr 28 przed skróceniem ulicy). Powstała w 1938-9 wg proj.Jana Zawadzkiego. Kamienica spłonęła w 1944

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Katowicka 4 lokal 7 i lokal 8 (03-932) Warszawa
Telefon: 22 616 25 35
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

  • Mapa ogólna
  • Komunikacja
  • Rowerowa

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium