Agnieszka Mendes

Agnieszka Mendes

icon-instagramicon-facebook

Doświadczenie: Agnieszka to przedsiębiorczyni z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu marką i sprzedaży. Jej zawodowa droga zawsze związana była z nieruchomościami, wnętrzami, estetyką i tworzeniem unikalnych doświadczeń zakupowych. Na swoim koncie ma współpracę z największymi podmiotami biznesowymi m.in. z sektora bankowości, restauracyjnego i beauty. Współpracując od ponad dekady z Klientami VIP Agnieszka zdobyła też doświadczenie w zarządzaniu budżetem bardzo wymagających osób. Tę wiedzę wzmocnioną o intensywną praktykę zawodową, wykorzystuje w swojej pracy w branży nieruchomości. Na każdym etapie współpracy Agnieszka kieruje się zaangażowaniem, odpowiedzialnością i rzetelnością: najważniejsze są bowiem dla niej pewność i zaufanie Klientów powierzających jej misję znalezienia swojego miejsca idealnego, ale i własne pieniądze.

Agnieszka to też dekoratorka i “ożywicielka” przestrzeni: wzbogaca wnętrza i nieruchomości pięknem. Dzięki swojej florystycznej wiedzy i niezwykłemu zmysłowi zieleni doskonale wie, jak za pomocą roślin ożywić z pozoru tylko nieożywione wnętrze oraz jakich zmian dokonać, aby miejsce stało się pięknym i naturalnym środowiskiem do życia lub pracy.

Kwalifikacje: Absolwentka Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Śląskim oraz Studiów Podyplomowych na kierunku Zarządzanie Marka Luksusową na Akademii Koźmińskiego w Warszawie.

Agnieszka jest uznanym szkoleniowcem i nauczycielem. Sama nieustannie podnosi swoje kompetencje w ramach specjalistycznych kursów.

Zainteresowania: Agnieszka we wszystkim, co robi stara się dostrzegać piękno. W sferze zawodowej zwraca uwagę na piękne bryły budynków, piękne wnętrza nieruchomości, piękne – nie tylko roślinne – dodatki mające siłę zmiany rzeczywistości. W wolnych chwilach znajduje piękno z książkach, roślinach i kwiatowych kompozycjach.

Języki: Angielski, Włoski - w trakcie nauki

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium