Ekspert Nieruchomości - Małycha Nieruchomości Premium  >  Sprzedaż  >  3-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Garibaldiego 4 przy Rondzie Wiatraczna to ciekawa propozycja zarówno dla tych którzy poszukują mieszkania dla siebie jak i dla tych, którzy chcieliby ulokować swój kapitał. Nieruchomość prezentowana jest w ramach umowy wyłącznej sprzedaży.
Grochów, Praga Południe
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
669 000 PLN
11 338.98 PLN/m²

kliknij fotografię aby ją powiększyć

Metraż: 59 m²
Liczba pokoi: 3
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: 2004
Numer oferty: 493/7447/OMS

Opis nieruchomości

3 pokojowe mieszkanie przy Rondzie Wiatraczna

Z przyjemnością informujemy, że klient został znaleziony po kilku miesiącach od wystawienia nieruchomości do sprzedaży. Zlecenie sprzedaży nieruchomości zostało wykonane w ramach umowy wyłącznej współpracy. Za ofertę odpowiadał Mateusz Modzelewski – Real Estate Advisor naszej agencji, który specjalizuje się w ofertach rynku Premium. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom.

Lokalizacja:

Mieszkanie, zlokalizowane jest w samym sercu Pragi Południe/Gocławia.Okolica o bogatej infrastrukturze. – w pobliżu znajdują się liczna sklepy, apteki, szkoły, centrum sportowe, basen czy restauracje. Bliskość Mostu Łazienkowskiego czy Wału Miedzeszyńskiego, zapewniają komfort poruszania się .Budynek znajduje się przy samym Rondzie Wiatraczna, w pobliżu ul. Grochowskiej, jak i alei Waszyngtona, co gwarantuje bliskość komunikacji. Przystanki tramwajowe i autobusowe oddalone o około 50-100 m. Dojazd do centrum Warszawy zajmuje około 10 minut.

 

Mateusz Modzelewski
Premium Real Estate Advisor

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium