Polska
WILGA
SPRZEDAŻ
5 850 000 PLN
20 172.41 PLN/m²
Metraż: 290 m²
Liczba pokoi: 6
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: b/d
Numer oferty: 251/7447/ODS

Opis nieruchomości

Luksus w kolorze czerni wtopiony w las sosnowy

Luksusowy dom w Wildze to unikalne i niesamowite miejsce położone głęboko w lesie, o szczególnym, leczniczym mikroklimacie, dzięki rosnącym tu borom sosnowym. Nieruchomość jest zlokalizowana zaledwie 50 km od Warszawy, a mimo tak niewielkiej odległości od stolicy mamy wrażenie totalnie innego świata, wszechobecnego spokoju i bliskości z naturą, gdzie błoga cisza przerywana jest jedynie śpiewem ptaków. Tutaj potrzeba wypoczynku i relaksu są stawiane na pierwszym miejscu. Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy sprzedaży.

Lokalizacja

Projekt Osiedle Turystyczno Wypoczynkowe Wilga nad Wisłą został opracowany w 1929 roku przez ówczesnych architektów –Andrzeja Boni oraz Tadeusza Nowakowskiego z przeznaczeniem tego terenu pod rekreację. Do dzisiejszego dnia obszar ten służy jako miejsce wypoczynku ze względu na możliwość zaspokajania potrzeb przyjezdnych gości związanych z turystyką i odpoczynkiem. Teren gminy Wilga należy do Nadwiślańskigo Obszaru Chronionego Krajobrazu , który został utworzony w celu czuwania nad  cennym, wartościowym i zróżnicowanym przyrodniczo terenem. 

Opis Nieruchomości
Dom jest z 2016 roku, posiada powierzchnię użytkową 275 mkw, a dodatkowo w 15 mkw piwnicy znajduje się kotłownia, piwniczka na wino oraz pralnia. Dom, jego wnętrze, rozmieszczenie pomieszczeń, ich aranżacja oraz przeznaczenie jest doskonale przemyślane. Nieruchomość ma kształt litery “U” i dzieli się na strefę prywatna i strefę dla gości, które łączy ogromny, zewnętrzny taras o wielkości około 150 mkw. To super przestrzeń oraz idealne miejsce do wypoczynku, które swoim charakterem nawiązuje do otaczającej go przyrody. Świetny i funkcjonalny układ domu stanowi o wyjątkowym komforcie do życia dla rodziny i do przyjmowania gości. Egzotyczne rośliny, strefa relaksu i całoroczne jacuzzi sprawiają, że chę się tu zostać na dłużej bo jest to idealne miejsce do ucieczki od wielkomiejskiego szumu.

Standard wykończenia
Dom wybudowany jest w konstrukcji drewnianej z użyciem najwyższej jakości materiałów wykończeniowych. We wnętrzach mamy takie marki jak sprzęty Miele w kuchni, elementy wyposażenia duńskiej marki Vipp, oświetlenie marki Aquaform i Berker, nagłośnienie Bosse na tarasie. Ogrzewanie podłogowe jest w każdym pomieszczeniu. Dom został wyposażony w stację uzdatniania i filtr wody. Za ogrzewanie odpowiadają pompy ciepła, a woda jest z własnego ujęcia oraz z miejskiego wodociągu. Zbiornik na gromadzenie ścieków ma pojemność 10 m3.

Rozkład pomieszczeń
Całość domu wykończona jest z dbałością o najmniejszy szczegół,  jest wygodnie, przestronnie i funkcjonalnie. Niezwykły klimat domu tworzy imponujący salon z kuchnią i jadalnią o powierzchni 132 mkw i wysokości 5 m. Tu światło to scenograf, nadaje wnętrzu charakter i tworzy jego niepowtarzalną atmosferę.
Część prywatna domu to 2 sypialnie – dla rodziców i dzieci, pokoje połączone są przestronną łazienką i komfortową garderobą. Druga część domu to przestrzeń dla gości czyli 3 dodatkowe sypialnie, każda z własną łazienką.
Na terenie działki znajduje się rownież domek dla gości z 2 sypialniami i łazienką. Raj dla rodziny i przyjaciół. Dodatkowo z drugiej strony działki mamy do dyspozycji domek gospodarczy oraz kort do gry w padle tenisa.

Kto tu może zamieszkać

Dom jest idealny dla pary lub rodziny, która chciałaby żyć w lesie w harmonii z naturą, jednocześnie będąc godzinę drogi autem od Warszawy. Jest to również doskonałe miejsce dla rodziny, która szuka miejsca do weekendowego odpoczynku. Jest to wręcz boska przestrzeń do celebrowania wolnych chwil z bliskimi, szczególnie podczas słonecznych dni grając w padla, zażywając kąpieli w ogrodzie czy też uprawiając jogę na specjalnie zbudowanym do tego tarasie- bezpośrednio w lesie.

***
Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania!
Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Katowicka 4 lokal 7 i lokal 8 (03-932) Warszawa
Telefon: 22 616 25 35
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Daniel Jóźwiak
Premium Real Estate Advisor

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium