Polska
WARSZAWA
SPRZEDAŻ
785000 PLN
21 107.82 PLN/m²
Metraż: 37.19 m²
Liczba pokoi: 2
Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: b/d
Numer oferty: 935/7447/OMS

Opis nieruchomości

Idealna dwa pokoje przy Placu Hallera

DZIEŃ OTWARTY: CZWARTEK 11.04.2024 r., W GODZINACH 12:00-14:00

Na sprzedaż przytulne mieszkanie  dwupokojowe na Pradze Północ, przy ulicy Brechta. Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy sprzedaży.

Lokalizacja:

Mieszkanie zlokalizowane jest przy spokojnej i cichej ul. Brechta w urokliwej, nisko zabudowanej części Nowej Pragi. Budynek stanowi element większego założenia architektonicznego – Osiedla Praga II z lat 1950-1956 obejmującego, poza budynkami mieszkalnymi, infrastrukturę uzupełniającą oraz projekt zieleni – stąd w okolicy wiele zadbanych zielonych skwerów i starodrzew.

Komunikacja:

Mieszkanie dzieli zaledwie 400 metrów od Placu Hallera i Skweru Żurowskiego, jest doskonale skomunikowane z resztą miasta:
autobusy: 180-400 metrów (4 min. pieszo)
tramwaj: 300 m (5 min.)
metro: 800 m (11 min.)

Opis nieruchomości:

Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku z 1953 roku. Budynek po niedawnym remoncie elewacji oraz wewnętrznych części wspólnych. Klatka schodowa czysta, dobrze utrzymana. Nie ma windy.

Na początku 2024 roku mieszkanie przeszło kapitalny remont, w zakres którego wchodziła zmiana układu funkcjonalnego pomieszczeń, wymiana okien (Oknoplast), podłóg (parkiet dębowy), instalacji elektrycznej i wod.-kan. Na obecny układ mieszkania składa się: przestronny salon z balkonem i aneksem kuchennym (21 m2), sypialnia (8,8 m2), łazienka (3,12 m2) i przedpokój. Po zmianie układu funkcjonalnego realna pow. mieszkania to 39 m2 (2 m2 więcej niż wynika z KW). Wysokość mieszkania: 2,72 m.

Mieszkanie zostało zaprojektowane w eleganckim i ponadczasowym stylu modern classic.
Do wykończenia mieszkania wykorzystano jasne i stonowane barwy dające poczucie oddechu i sprzyjające wypoczynkowi. Ekspozycja południowa okien sprawia, że mieszkanie jest widne i doskonale doświetlone przez większość dnia. Z balkonu roztacza się widok na Centrum Warszawy z jego wysokościową zabudową. Zmiana układu mieszkania pozwoliła na zwiększenie jego funkcjonalności: zarówno w przedpokoju jak i sypialni znajduje się wiele szaf w zabudowie, a w łazience znalazło się miejsce zarówno na kabinę prysznicową, pralkę jak i pojemną zabudowę podumywalkową.

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska (2 m2) dogodnie położona na poziomie parteru. Ponadto do dyspozycji mieszkańców jest rowerownia.

W imieniu prężnie działającej wspólnoty budynku, o nieruchomość dba solidny administrator, kładący nacisk na czystość i estetykę budynku, klatki schodowej, terenów zielonych oraz  wygodę i bezpieczeństwo mieszkańców.

Standard wykończenia:

Wysoki, idealny, bezpośrednio po remoncie.

Układ pomieszczeń:

Salon: 21 m2
Sypialnia: 8,8 m2
Łazienka: 3,12 m2
Hall: 6,5 m2
Balkon: 1,5 m2
Po obrysie pow. mieszkania to 39,43 m2 (2 mkw więcej niż w KW mieszkania)

Kto tu może zamieszkać:

Mieszkanie idealne dla singla lub pary – osób szukających komfortowego, dobrze skomunikowanego z Centrum mieszkania. Sprawdzi się jako rentowna inwestycja pod najem długoterminowy.

***
Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania!
Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Małycha Nieruchomości Premium
ul. Katowicka 4 lokal 7 i lokal 8 (03-932) Warszawa
Telefon: 22 616 25 35
Mail: kontakt@malychanieruchomoscipremium.com

Karolina Szewczykowska
Team Leader – Senior Real Estate Advisor
  • Mapa ogólna
  • Komunikacja
  • Rowerowa

Współpracujemy z następującymi
instytucjami rynku nieruchomości

Skontaktuj się z Nami

Znajdź Nas:

©2021 Małycha Nieruchomości Premium